Форум молодіжних центрів та молодіжних організацій Львівської області

11-12 листопада у Львові відбувся “Форум молодіжних центрів та молодіжних організацій Львівської області”. На заході зустрілися представники 25 молодіжних центрів та 22 громадських організацій.

 Команду АМЦУ на заході представила Голова Наглядової ради Олена Подобєд-Франківська та член Наглядової ради Юрій Юзич. Під час однієї з панельних дискусій, на тему можливостей для молодіжного середовища Львівщини, їм вдалося обговорити можливі варіанти прямої співпраці Асоціації та молодіжних просторів регіону.

 Адже впродовж 9 місяців Львівський обласний молодіжний центр реалізовував проєкт "Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області". До втілення якого долучились такі міжнародні організації як Дитячий фонд ООН (UNICEF), Управління верховного комісара ООН у справах біженців, Рада Європи, а також ГО “ПІ “Теплиця”, БФ “Рокада”, Міністерство молоді та спорту та Управління молоді та спорту Львівської ОВА. Загальний бюджет проєкту наразі становить — орієнтовно 12 млн. грн.

Завдяки цій співпраці створили та забезпечили ресурсами 16 МЦ у Львівській області.

 Під час Форуму керівники молодіжних центрів підтримали пропозицію щодо їхнього об'єднання у Львівську філію Асоціації молодіжних центрів України. Всього до складу новоствореної філії увійдуть молодіжні центри з 7 громад Львівщини.

Радіємо успіхам та перспективам молодіжної роботи! Пишаємось бути на шляху розвитку та розбудови молодіжних центрів Львівщини та створенню нових можливостей для місцевої молоді.

Хочеш приєднатися або допомогти?