FoxHab


miskijpalac1972@gmail.com
вул. Красна, буд.30 м.Лисичанськ, Луганська обл. 93113

Загальна
інформація

Молодіжний центр "Fox hab" знаходиться в самому центрі перетену мікрорайонів міста по вулиці Красній 30 в приміщені Лисичанського міського Палацу культури. Графік роботи молодіжного центру понеділок – п’ятниця – 11.00-22.00, Субота-неділя – 09.00-22.00. В центрі працює: медіа клуб, клуб дозвілля «Територія дитячого, молодіжного та сімейного дозвілля», англійський розмовний клуб «English Club», хореографічний клуб для молоді «Зумба», театральна майстерня, український розмовний клуб «Думай українською», клуб робототехніки, «Code club» , Клуб «Самодопомога, як інструмент посилення громадської безпеки та соціальної згуртованості для людей з інвалідністю», ЛИСИЧАНСЬКА РОБОЧА ГРУПА З ГБСЗ, ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ, ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ, Клуб комп’ютерної грамотності «Клік», майданчик для неформальної освіти та лабораторія прототипування FabLab.

В молодіжному центрі відбувається велика кількість подій. Під час пандемії проведені такі заходи: • Ініціативна група Лисичанського міського Палацу культури виграли грант на проведення міні - ініціативи спрямованої на боротьбу з викликами, пов'язаними із протидією covid19 в рамках Програми ООН.
Були залученні волонтери для реалізації проекту та розширення вже існуючої ініціативної групи, які займалися пошиттям масок, проведенням соціальної акції "Допоможи ближньому", де проводилась роздача безкоштовних масок для населення міста та інформаційний флешмоб "Допоможи ближньому" по місту та в соціальній мережі щодо протидії короновірусу.
• Англійський розмовний клуб «English Club» - це навчальний курс для дорослих та дітей для цікавого та інтенсивного навчання, під час якого учасники мають змогу удосконалити свої мовленнєві навички, отримати можливість розширити словниковий запас, а також подолати мовний бар’єр та невпевненість у силах
• Клуб дозвілля «Територія дитячого, молодіжного та сімейного дозвілля» - клуб організовує культурний відпочинок і різноманітну діяльність молоді та дітей, щоб дати можливість кожному освоїти сучасні способи використання вільного часу і допомогти стати цікавою і активною людиною. Ігри які проводить клуб сприяє фізичному і розумовому розвитку.
• Хореографічний клуб «Зумба» -це чудове кардіотренування для тих, хто мріє схуднути, підтримувати форму або моделювати своє тіло. При їх багаторазовому повторенні під різні ритми відбувається навантаження на м'язи, тренується дихальна і серцево-судинна системи, підвищується рівень загальної витривалості організму. Таким чином учасники клубу «Зумба» мають змогу підтримувати здоров'я і гарну фізичну форму.
• Фотомайстерня «MediaLab Donbass» для молоді від 14 до 20 років.
За тиждень 10 активних дівчат нашого міста навчилися працювати дзеркальними фотокамерами в ручному режимі, отримали уявлення про візуальний сторітелінг та зробили фотоесе на тему «Вулиця, на якій я живу» з 12 фотографій і тексту.
• Парад Вишиванок- мешканці міста урочистою ходою пройшли від меморіального комплексу «Танк» до площі Перемоги, де разом долучились до акції «Співаймо Гімн України разом».
• Фестиваль «Террафокс 2.0» - це перший фестиваль Луганщини який проводився в рамках безпеки під час карантину на кожній локації знаходились волонтери, які вимірювали температуру, надавали маски та обробку рук дезінсектором. Фестиваль розпочався з екскурсії по Бельгійській спадщині. Проведено круглий стіл на якому обговорювалась ревіталізація Бельгійської спадщини Лисичанська, літературний вечір місцевих поетес та авторські презентації нових книжок. Прикрасою фестивалю став легендарний театр Art & Гарт - театр об’єктивного мистецтва під керівництвом Олесандра Шмаля, які провели виставу в залі, де нічого не відбувалося останні 40 років. Закривали фестиваль 7 рок гуртів із запальною концертною програмою.
 

Наше бачення

Слугує майданчиком для генерування ідей, об’єднання
зусиль громадян для реалізації суспільно корисних ініціатив

Наша мета

Мета -сприяння всебічному розвитку молоді шляхом неформальних та інтерактивних методів навчання, активізація діяльності населення та об’єднання їх зусиль у
реалізації різноманітних проектів

Принципи роботи

Орієнтація на потреби молоді;
Персонал: вмотивований та компетентний;
Терпіння та підтримка;
Зв’язок та консультації з органами влади, іншими центрами, спеціалістами;
•Створення мережі та організація співпраці з іншими організаціями.
 

Хочеш приєднатися або допомогти?