Молодіжний медіа-хаб «FREEDOMHUB»


dksosyury@gmail.com
м. Лисичанськ, вул. Героїв Сталінграду, 1, Луганська область

Загальна
інформація

Всім привіт! Ти маєш активну життєву позицію? Чи маєш вільний час і не знаєш як його провести? Маєш талан чи здібності але не маєш підтримки? Хочеш змінити місто, країну, світ на краще, але не знаєш як це зробити і шукаєш однодумців? У тебе багато ідей чи питань і ти шукаєш шляхи реалізації та вирішення? Тоді тобі до нас!!! Молодіжний медіа-хаб «FREEDOMHUB» чекає на тебе. У нас повна свобода для активностей, ідей, спілкування, творчості. Ми запрошуємо тебе стати частиною молодіжного простору небайдужих. Нам байдуже скільки тобі років, якої ти орієнтації, національності чи релігії! Нам дуже важлива твоя особистість! У нас є все для твого розвитку та відпочинку! Немає місця для зустрічі гучної компанії? Тепер є! У зоні відпочинку ти зможеш комфортно провести час, зустрітися з друзями, відпочити, разом зануритися у світ кіно чи улюбленої телепередачі за горнятком ароматної кави чи чаю, весело провести час граючи в настільні ігри, аерохокей. Ми не завжди маємо змогу попрацювати у належних умовах чи на необхідному обладнанні. Ми створили таке місце – це коворкінг-зона з сучасним обладнанням, плоттером та зручним затишним робочим місцем. Тут все допоможе зосередитись та максимально плідно попрацювати. Якщо у тебе є маленькі діти чи брати та сестри і нема з ким залишити, то й не треба! Для них у нас облаштовано kids-зону, де діти можуть розважитись граючи в різноманітні ігри, навчитися створювати пісочну анімацію та вигадувати казки, спілкуватися, зустрітися з казковими персонажами, які за допомогою ігор розвинуть їх здібності. ! ЯК? ТИ ЩЕ НЕ ТУТ? ТОЖ МЕРШІЙ ДО НАС!


У нашому хабі, ти зможеш стати учасником різноманітних івентів, стати як спікером так і слухачем тренінгів та зустрічей, спробувати себе у ролі організатора заходу чи акції, навчитися створювати та реалізовувати корисні для міста і молоді проєкти, поспілкуватися з цікавими та успішними людьми, дізнатися про основи ведення бізнесу, розповісти усім що ти особистість і ти унікальний, та багато іншого

Наше бачення

Хаб - простір для відпочинку та розвитку молоді міста в якому кожен/кожна можереалізувати таланти, здійснити мрію, втілити ідею і проявити ініціативу.

Наша мета

Мета спрямована на забезпечення комфортних умов для неформальної освіти, проведення соціальних та культурних заходів, громадських обговорень та якісного проведення дозвілля та сприятиме збагаченню внутрішнього світу молоді, надасть можливість спілкуватися зі своїми однодумцями, обмінюватися думками, жваво спілкуватися – це все, що потрібно для гарного настрою і вдалого проведення свого часу.

Принципи роботи

Довіра, Взаємопідтримка, Сім'я, Здоровий спосіб життя, Співучасть у житті хабу (активна участь), Культурний розвиток, Відкритість, Командність

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?