GENERATION CENTER HUB


miskijpalac1972@gmail.com
м.Лисичанськ, вул. Красна, 30, Луганська область

Загальна
інформація

Діяльність хабу спрямована на забезпечення комфортних умов для неформальної освіти, проведення соціальних та культурних заходів, громадських обговорень та якісного проведення дозвілля та сприятиме збагаченню внутрішнього світу молоді, надасть можливість спілкуватися зі своїми однодумцями, обмінюватися думками, жваво спілкуватися – це все, що потрібно для гарного настрою і вдалого проведення свого часу.

В центрі ви зможете: реалізувати свої ідеї, долучатися до волонтерського руху, розвивати лідерські здібності, співпрацювати з різними закладами міста, громадськими, донорськими організаціями, бізнес-спільнотою, долучатися до тренінгів, семінарів, майстер-класів, живих бібліотек, тощо; мати доступ до вільної рекреаційної зони дозвілля. У НАС ЗА ПЛЕЧИМА УСПІШНІ ПРОЄКТИ, ДОСВІД РОБОТИ, СТАЖУВАННЯ, СЕРТИФІКОВАНІ ТРЕНЕРИ. GC-HUB відкритий для усіх амбітних людей!

Наше бачення

Для вiдвiдувачiв доступна коворкінг-зони, оснащені сучасними офісними меблями та інформаційно-комунікаційним обладнанням для комфортної роботи і навчання, проведення дискусій та освітніх заходів. Лаунж-зона обладнана зручним диваном та кріслами, телевізором, гітарами, настільними іграми для проведення дозвілля, спілкування та соціалізації, чи проведення соціальних та культурних заходів. В ігрових зонах є аерохокей, столик для пісочної анімації та пазли. Для любителів моделювання працюватиме клуб робототехніки з вiдповiдними наборами та 3D принтерами. Дві молодіжні платформи у центральній бібліотеці та палацi культури ім. Володимира Сосюри мають медіа-зони, оснащені сучасним медіа-обладнанням для ведення блогів, створення соціальних відео та новин, проведення інтерв’ю та створення власного каналу на YouTube про життя молоді у Лисичанську.

Наша мета

Нашу мету ми вбачаємо у налагодженні взаємодії поколінь шляхом посилення впливу громадянського суспільства на розвиток міста.

Принципи роботи

Довіра, Взаємопідтримка, Сім'я, Здоровий спосіб життя, Співучасть у житті хабу, Культурний розвиток, Відкритість, Командність

Хочеш приєднатися або допомогти?