Громадський простір с.Надорожна

Штиглян Марія Володимирівна
Голова правління
0986153841
bahr85@ukr.net
вулиця Гостинець будинок 39А с.Надорожна Тлумацький район Івано-Франківська область

Загальна
інформація

Громадський простір знаходиться в центрі села біля зупинки громадського транспорту, навпроти Надорожнянського НВК, в одній споруді з адмінбудином, де знаходиться разом з сільською радою, бібліотекою, медпунктом, поштовим відділенням. На даний момент простір працює в теплий сезон, а двері відчинені за домовленістю. Доступ для відвідувачів– переважно з 14:00 до 20:00. Сам простір – це внутрішня актова зала 60 кв.м., наявна зона для зустрічей, відпочинку і проведення заходів (у т.ч. кінопереглядів). У просторі є відео-музичне обладнання, постійно діюча та наповнювальна виставка картин, місцевих художників, фото-відео зона, доступ до Wi-Fi. Простір вільний від алкоголю та тютюну. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя, та завжди починаємо заходи з презентацій на тему екологічної безпеки нашого краю, про важливість сортування сміття, адже у нас є на території майданчик з сортування сміття. Приміщення можна використовуємо як репетиційну базу, та для громадських зборів.

Події, які відбуваються в громадському просторі: Перегляд фільмів як історичної тематики за основу так і за вибором голосування присутніх на заході. Для жителів 5-12 років мультфільми, старших 12-17 років пригодницькі, 18-27 патріотичні, 28-35 історичні кіно толоки. Вечори музики, репетиції до свят та масових заходів. Чаювання. Художня виставка. Толока-прибирання та сортування сміття. Громадський простір - це місце для спілкування та залучення громадськості для реалізації проектів.

Наше бачення

Візія Громадського простору для відпочинку та розвитку жителів села в якому кожен/кожна може реалізувати таланти, здійснити мрію, втілити ідею і проявити ініціативу, долучитися до суспільного життя села.

Наша мета

Створивши та облаштувавши громадській простір для жителів громади у с.Надорожна для організації навчання, неформальної освіти та творчості розвитку громади та молоді, вироблення у них нових навичок для подальшого зростанні та самореалізації. Основне завдання громадського простору полягає в активізації, згуртуванні громади та молоді. Створе середовище для змістовного проводження часу та залучити жителів Тлумацької ОТГ до активного громадського життя, роботою над розвитком громади партнерстів з програмою Dobre шляхом їх участі в культурно-просвітницьких заходах.

Принципи роботи

Принципи роботи: Взаємо підтримка, здоровий та культурний спосіб життя співучасть та активна участь у житті громадського суспільства, Довіра Відкритість, Командність.

Хочеш приєднатися або допомогти?