Хаб ГО "Центр громадської активності "Перемога""

Голова:  Чугуєвець Валентина

+380990058977

peremogago2017@gmail.com

Вул.Святомиколаївська, буд.9, м. Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл.

Загальна
інформація

School Business Social INCUBATOR , створений при громадській організації "Центр громадської активності"Перемога" знаходиться в центрі міста Олександрія на вулиці Святомиколаївська, 9 , Молодіжний ХАБ на цій же вулиці буд 17 в приміщенні, орендованому в УТОС. Маємо 3 окремі кімнати , обладнані для занять, тренінгів, кінолекторіїв, майстер-класів, репетицій. Є домовленість про співпрацю з ФОПом, для сумісній роботі в Молодіжному ХАБі. Надається обладнання для кінозалу 3D, обладнання для попкорну, солодкої вати , настільні ігри, білліард.

 

В офісі проходять тренінги, майстер класи, музичні, творчі майстерні, ляльковий театр, благодійні обіди, Школи соціального підприємництва, літні денні табори. В молодіжному ХАБі кінотеатр 3D, настільні ігри з фінансової грамотності"Життєвий капітал", "Лісові комерсанти" та інші, змагання з білліарду, дротиків, шахматно- шашечні турніри, творчі вечори- це місце для знайомства, спілкування, об'єднання однодумців, саморозвитку. Плануємо навчати молодь підприємництву , використовуючи те обладнання, яке вже є.

Наше бачення

Візія "School Business Social INCUBATOR" - молодь Олександрійщини стає фінансово та економічно грамотною, самореалізованою , бо вміє заробляти собі та поповнювати бюджет міста.

Наша мета

Місія "School Business Social INCUBATOR "- підготувати молодь до успішного, самостійного життя, розвинути підприємницькі здібності та фінансову грамотність, щоб бути самодостатніми та активними у відновленні нашої країни.

Принципи роботи

Довіра, взаємопідтримка, повага, активна участь в житті організації, ініціативність, чесність, здоровий спосіб життя .

Хочеш приєднатися або допомогти?