ХАБ “КОМОРА” м. Первомайськ, Харківщина

📌Робота ХАБу “КОМОРА”, що у містечку Первомайську на Харківщині не зупинялася жодного разу від початку повномасштабного наступу російських окупаційних військ на територію України. Навіть 24 лютого у хаб приходила молодь, адже там, у колі друзів,  їм було легше пережити свої емоції.

📢“Перший місяць ми плели маскувальні сітки, допомагали з фасуванням та логістикою гуманітарної допомоги міській раді. Багато спілкувалися, адже у колі друзів та однодумців було легше звикнути до нової реальності. Починаючи з другого тижня, окрім денної роботи, ми стали ще пунктом відпочинку для місцевих добровольчих патрулів під час дії комендантської години”, – розповідає куратор хабу Олексій Шаповалов.

З квітня “коморівцям” вдалося відновити проєкти на які було закладено фінансування від іноземних донорів ще до війни, адже в місто приїхало багато переселенців та, зокрема, молоді, яку потрібно було підтримати та залучати до діяльності. 📲

🗯“Зараз у нас діє проєкт від IREX «Школа медіапродакшену», де ми навчаємо молодь фотографувати та знімати відео, результатом проєкту стануть фотокомікси про війну, постери та сюжетні відео.

Також запустили молодіжне радіо в рамках ЗМІ «Teen Time», готуємо і записуємо подкасти на актуальну тематику”, – додає Олексій.

👉Молодь містечка не опускає руки, не дивлячись на близьку відстань до лінії фронту. Потроху розпочали відновлення діяльності молодіжної ради, хоча і більшість її членів захищають Україну на військовому напрямку. Поновлюється написання програма розвитку молоді та картування громади.

ХАБ “КОМОРА” став місцем, де жителі Первомайська та переселені особи мають змогу відволіктися від сьогодення, відвідавши музичні та літературні вечори, поспілкуватися з однодумцями, долучитися до зборів на допомогу ЗСУ. Адже тільки підтримка один-одного як моральна так і гуманітарна допоможе пришвидшити перемогу України у цій війні. 🇺🇦

Хочеш приєднатися або допомогти?