Хаб [КОМОРА] у Первомайському Харківської області

Ще одним молодіжним простором, який долучився до проєкту «Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні» став молодіжний ХАБ "КОМОРА". І його команда вже готова поділитися деталями своєї освітньої діяльності 💪

Хаб знаходиться у містечку Первомайський на Харківщині. Робота молодіжного простору не зупинялася жодного разу від початку повномасштабного наступу. Попри близькість до лінії фронту, молодь відвідує простір і долучається до заходів, які організовує хаб.

Зокрема, в рамках проєкту, [КОМОРА] проводить серію тренінгів про Глобальні Цілі Сталого Розвитку ООН!

Кожна із зустрічей буде стосуватися 17 глобальних цілей, а також можливостей для молоді щодо покращення життя у громаді, країні та світі в цілому.

Після тренінгів учасники, які активно долучалися до заходів, отримають сертифікати, а також цікаві та корисні подарунки!

“[КОМОРА] була і лишається простором, куди завжди приходить молодь. Навіть 24 лютого минулого року, коли розпочалося повномасштабне вторгнення, у нас було багато хлопців і дівчат, бо гуртом їм було набагато легше подолати страх. Нині ж наша команда прагне не лише надавати середовище, але і допомагати здобувати знання. Ми хочемо, щоб молодь могла стати агентами змін у громаді. На це і направляємо нашу діяльність”, - зазначив куратор молодіжного хабу Олексій Шаповалов.

Радіємо, що робота з молоддю у Первомайському триває! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Проєкт втілюється Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО за фінансової підтримки terre des hommes. Проєкт прагне об'єднати українські молодіжні центри та молодіжні організації, в досягненні наступної мети: підтримати молодих людей, на яких вплинула війна, в заповненні освітніх прогалин, визначенні майбутніх професійних шляхів та відновленні простору для автономності.

Хочеш приєднатися або допомогти?