Хочете більше знати про молодіжний волонтерський додаток?

  Час розповісти більше про унікальний проєкт, результатом якого буде створений молодіжний волонтерський додаток!

  Мета проєкту є поширення та підтримка культури волонтерства серед молоді сходу України через запровадження мобільного додатку, сформованому на потребах громади та можливостях самореалізації самих волонтерів.

  На кого ми зорієнтовані на даний момент?

Ми зацікавлені у роботі за молодіжними центрами, громадськими організаціями та молоддю на тереторії Луганської та Донецької областей. В подальшому з іншими областями України.

  Кого ми шукаємо?

Менеджерів та волонтерів для проєкту!

  Разом з менеджерами ми хрчемо створити зручний інструмент для взаємодії з волонтерами, надати їм можливість створювати завдання, винагороджувати волонтерів, інформувати людей про події.

  Від волонтерів, ми очікуємо ідей по додатку: якби вони хотіли взаємодіяти з менеджерами, отримувати інформацію про акції та дозвілля, взаємодію з друзями і середовищем, а також активними користувачами та інфлюенсерами по розповсюдженню додатку.

  Щоб стати частиною команди, яка творить молодіжний волонтерський рух, заповніть анкету: https://forms.gle/LTBRQgMzYZxBbPLW7

  Більше інформації за посиланням: https://youthcenters.net.ua/volonterstvo-sprava-vashogo.../

Реалізація проєкту відбувається в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру. 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). 

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Хочеш приєднатися або допомогти?