Молодіжний хаб "[КОМОРА]"

куратор хабу - Шопін Арсеній
тел.: +380664776263
e-mail: shopin20041@gmail.com

 

засновник хабу - Шаповалов Олексій
тел.: +380990835603
e-mail: alexisshapovalov@gmail.com

 

адреса: 64102, м. Первомайський, 1/2 мікрорайон, громадський центр (Первомайська центральна міська бібліотека), 2-й поверх
e-mail: hubkomora@gmail.com

Загальна
інформація

Хаб [КОМОРА] розташований в приміщенні Первомайської центральної міської бібліотеки [BOOK POST] в будівлі громадського центру, що на 1/2 мікрорайоні поруч з вулицею Світанкова. В будівлі крім молодіжного центру та відділень дитячої, юнацької і дорослої бібліотеки, знаходиться дитячий центр "HAPPYLAND" (одразу під хабом) та відділення "УкрПошти". Біля будівлі багато вільного простору з новими стильними лавками та зеленими зонами з ялинками, де в теплу пору року активісти хабу проводять різноманітні акції та заходи (кіновечори, вечори акустичної музики, поетичні вечори, флеш-моби, тощо). Сам хаб представляє з себе технічно оснащене приміщення розміром 70 кв. метрів (є 7 комп'ютерів, інтерактивна дошка з проектором, відео- та аудіо-апаратура, мобільні столи, стільці, м'які пуфи, зона для кава-пауз, безліч настільних та логічних ігор, тощо). Крім цього, для своїх заходів ми використовуємо приміщення читальної зали дорослої бібліотеки, де активісти хабу власними руками зробили сцену та простір якої, близько 300 кв. м, вміщує в себе майже 100 сидячих місць. Молодіжний центр працює з вівторка по суботу з 10:00 до 20:00 але часто заходи можуть тривати і до більш пізньої години, а також і у вихідні дні (за домовленістю).

В хабі [КОМОРА] ми проводимо різноманітні освітні заходи (семінари, тренінги, тощо), влаштовуємо культурно-розважальні події (ігрові вечори, поетичні вечори, кіно вечори, дискотеки, тощо), на базі хабу діють декілька громадських організацій, гуртків і клубів (ГО "BrainUP", гурток журналістики - Молодіжне ЗМІ "Teen Time", гуртки з інформатики, поетичний клуб "Pro_біл", ігровий клуб "Dice", тощо). В приміщенні читального залу дорослої бібліотеки проводимо театральні вистави, стендап вечори та інші культурні заходи. Активісти хабу влаштовують цікаві фестивалі на території міста (Первомайський молодіжний фестиваль "Майка", Фестиваль вуличних культур "Urban Fest", Косплей фестиваль художнього перевтілення "PokemonFest", тощо).

Наше бачення

Первомайський молодіжний центр "ХАБ [КОМОРА]" це місце яке об'єднує молодь і надає простір для планування та проведення різноманітних освітніх, розважальних і культурних заходів та сприяє підвищенню соціальної ролі молоді у суспільстві.

Наша мета

Первомайський молодіжний центр "ХАБ [КОМОРА]" створено для розвитку молоді. Тож наша місія це виховання активної та освіченої молоді, з стійкою громадською позицією та розумінням своєї соціальної ролі у житті суспільства та країни в цілому.

Принципи роботи

Робота молодіжного центру побудована на довірі та взаємній підтримці команди активістів і куратора хабу через відкритість та постійне спілкування. Ми є справжньою хабівською родиною, до котрої, з кожним новим заходом, долучаються і нові члени. Ми спільно розвиваємо свої освітні, творчі та спортивні навички, підвищуємо як свою культурну так і допомагаємо робити все наше місто більш культурним. Ми не просто команда, ми - сім'я.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?