Молодіжний хаб "SMART"

куратор хабу - Костянтин Лиганенко
тел.: +380503005651
e-mail: cliganenko@gmail.com
 

адреса: 63202, смт Нова Водолага, вулиця Донця Григорія, будинок №1 (Селищний будинок культури), 3-й поверх
e-mail: nextbreedv@gmail.com

Загальна
інформація

Хаб "SMART" розміщується на горищі Нововодолазького селищного будинку культури, що розташований у парку Ювілейний в смт Нова Водолага. Вікна хабу виходять на паркову зону з лавками, монументами та фонтаном, де люди проводять з користю своє дозвілля. Крім молодіжного центру у приміщенні розташовані гуртки різноманітної направленості, бібліотека та актова зала. Паркова зона використовується учасниками хабу, як місце для відпочинку, активностей, транслювання фільмів просто неба, проведення заходів різної направленості. Саме приміщення являє собою технічно обладнаний простір, що дає можливість втілювати ідеї у життя в межах хабу. Молодіжний центр працює за домовленістю його учасників і долучитися до його діяльності можна у будь-який з днів тижня.

В хабі "SMART" ми проводимо різноманітні заходи, такі як: "Нововодолазька школа лідерства", яка стала освітньою програмою для виховання молоді в направленості створення та реалізації проєктів; проведення тематичних свят; вечорів з перегляду фільмів; гру "Мафія", яка є гарним методом навчання комунікації між учасниками. Одним з реалізованих нашою молоддю проєктів став незалежний інформаційний портал Vodolaga.info у якому висвітлюється правдива інформація про події, що відбуваються у Нововодолазькій громаді. На цьому ми не зупиняємося та маємо на меті ще багато цікавих задумів, які чекають на втілення у життя!

Наше бачення

Нововодолазький хаб "SMART", що заснований Громадською організацією "Наступне покоління 21" -  це простір для реалізації проєктів, втілення ідей та думок молоді у життя. Місце, яке об'єднує людей заради спільної участі та проведення  різноманітних заходів, які покликані на розвиток Нововодолазької громади та держави в цілому.

Наша мета

Молодіжний хаб "SMART" було створено з метою об'єднання креативної молоді, яка має на меті поліпшити рівень якості життя населення, реалізувати свої ідеї, знайшовши ініціативну групу в обличчі однодумців з осередку. Основна ціль полягає у вихованні молоді з активною життєвою позицією, розвитку їх амбіцій методом колективного розв'язання поставлених питань.

Принципи роботи

Усі заходи, які складають існування нашого хабу побудовані за принципом взаємоповаги, довіри та креативного мислення його членів. Основна ідея полягає у командній роботі за для досягнення спільної мети. З безлічі "я" складається "ми", а "ми" це і є креативна, активна молодь хабу, яка постійно поповнює наш хаб "SMART". Разом ми наповнюємо буденність різноманітними заходами, які фарбують сірі стіни існування яскравими фарбами повноцінного цікавого життя.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?