Молодіжний хаб "SMART"

куратор хабу - Лиганенко Костянтин
тел.: +380503005651
e-mail: cliganenko@gmail.com
 

адреса: 63202, смт. Нова Водолага, вулиця Донця Григорія, будинок №1 (Нововодолазький районий будинок культури), 3-й поверх
e-mail: hubsmart0nv@gmail.com

Загальна
інформація

Хаб "SMART" розміщується на горищі Нововодолазького районного будинку дитячої та юнацької творчості, що розташований у парку Ювілейний. Вікна хабу виходять на паркову зону з лавками, монументами та фонтаном, де люди проводять з користю своє дозвілля. Крім молодіжного центру у приміщенні розташовані гуртки різноманітної направленості, бібліотека та актова зала. Паркова зона використовується учасниками хабу, як місце для відпочинку, активностей, транслювання фільмів під відкритим небом, проведення заходів різної направленості. Саме приміщення представляє із себе технічно обладнаний простір, що дає можливість втілювати ідеї у життя в межах хабу. Молодіжний центр працює за домовленістю його учасників і долучитися до його діяльності можна у будь-який з днів тижня.

В хабі "SMART" ми проводимо різноманітні заходи, такі як: "Нововодолазька школа лідерства", яка стала освітньою програмою для виховання молоді в направленості створення та реалізації проектів; проведення тематичних свят; вечорів з перегляду фільмів; гри "Мафія", яка є гарним методом навчання комунікації між учасниками. Одним з реалізованих нашою молоддю проєктів став портал Vodolaha.info у якому висвітлюється достовірна інформація про події, що відбуваються у нашому селищі. На цьому ми не зупиняємося та маємо на меті ще багато цікавих задумів, які чекають на втілення у життя!

Наше бачення

Нововодолазький хаб "SMART", що функціонує під керівництвом ГО "Наступне покоління 21" це простір для реалізації проектів, втілення ідей та думок молоді у життя. Місце, яке об'єднує людей заради спільної участі та проведення  різноманітних заходів, які покликані на розвиток своєї громади та держави в цілому.

Наша мета

Молодіжний хаб "SMART" було створено з метою об'єднання креативної молоді, яка має на меті поліпшити рівень якості життя населення, реалізувати свої ідеї, знайшовши ініціативну групу в обличчі однодумців з осередку. Основна ціль полягає у вихованні молоді з активною життєвою позицією, розвитку їх амбіцій методом колективного вирішення поставлених питань.

Принципи роботи

Усі заходи, які складають існування нашого хабу побудовані за принципом взаємоповаги, довіри та креативного мислення його членів. Основна ідея полягає у командній роботі за для досягнення спільної мети. З безлічі "я" складається "ми", а "ми" це і є креативна, активна молодь хабу, яка постійно поповнює наш хаб "SMART". Разом ми наповнюємо буденність різноманітними заходами, які фарбують сірі стіни існування яскравими фарбами повноцінного цікавого життя.

Хочеш приєднатися або допомогти?