"Інклюзивний молодіжний хаб" (Сєвєродонецьк), БО"БФ"Карітас Сєвєродонецьк".

Загальна
інформація

"Інклюзивний молодіжний хаб" (Сєвєродонецьк) - це проєкт для соціалізації та активації молоді міста Сєвєродонецьк. Проєкт реалізує БО "БФ "Картіас Сєвєродонецьк" спільно з БО "Львівська освітня фундація" в рамках програми "Соціальні іновації громад". Простір знаходиться в будівлі Парафії Пресвятої Богородиці УГКЦ (м. Сєвєродонецьк). Будівля знаходиться на перехресті вулиць Першотравнева та Енергетиків, неподалік біля скверу ім. Гоголя. "Інклюзивний молодіжний хаб" - це простір 50 кв. метрів забезбечений необхідним обладнанням для проведення тренінгів та організації змістовного дозвілля для молоді (xbox series s, настільні ігри, колонка з мікрофоном, wi-fi). Простір вільний від алькоголю та тютюну. Має обладнанний поручнями туалет. Також в центрі окрім "Інклюзивного молодіжного хабу" є такі напрямки, як осередок пласту, соціальна перукарня та простір дружній до дитини. Центр відвідують учнівська молодь, бенефіціари проєктів "БО "БФ "Карітас Сєвєродонецьк", активісти міста Сєвєродонецьк.

Тренінги для молоді: "Як стати успішним" (розвиток особистості, покращення соціальних навичок, профорієнтація, тайм менеджмент, командотворення), "Проєктний менеджмент" (загальні визначення, розробка власних ініціатив, планування та реалізація), "Школа волонтерства" (визначення основних термінів, законодавча база, організація та проведення ігрових заходів, фандрайзенг), "Мамо, я - кухар" (тренінг з базових навичок приготування їжі). Вечори настільних ігор (мафія, бенг, диксит, шакал, уно, вибухові кошенята, тощо). Зустрічі активістів (волонтерів) центру: планування діяльностей для молоді, планування акйцій та розробка соціальних проєктів. Заходи від молоді дляя молоді: вечірки, ігрові програми.

Наше бачення

"Інклюзивний молодіжний хаб" (Сєвєродонецьк) - це простір для соціалізації та організації молоді, мета якого забезпечити молодь у СЖО необхідними навичками успішної самостійної людини. Базується на троьх "китах": навчання, дозвілля, активізм.

Наша мета

Мета "Інклюзивного молодіжного хабу" (Сєвєродонецьк) створення молодіжного центру в місті Сєвєродонецьк, який би надавав послуги молоді з сімей у складних життєвих обставинах та допомагав отримувати важливі соціальні та практичні навички, які би забезпечили успішне життя у теперішньому та майбутньому.

Принципи роботи

Повага, Любов, Сімейні цінності, Здоровий спосіб життя, Волонтерство, Активізм.

Хочеш приєднатися або допомогти?