Інсайти АМЦУ. Як працювати в команді.

Сила командної роботи беззаперечна! Вона не лише допомагає швидко та ефективно досягнути поставлених цілей, але й робить її учасників одним цілим. Робота в команді усуває непорозуміння, вчить поважати думку кожного та створює можливість для обміну досвідом! Але щоб отримати усі її переваги потрібно вміти у ній працювати.

У рубриці #ІнсайтиАМЦУ ми розповімо як правильно працювати у команді! А також поділимося порадами для практичного застосування.

Чітко і зрозуміло визначайте мету — це основа роботи в команді. Всі повинні мати єдине бачення та щиро погоджуватися із поставленими цілями та шляхами їх досягнення, тоді їх реалізація буде не лише ефективною, а й цікавою, і кожен учасник буде прагнути виконати свою роль заради спільної перемоги.

Побудуйте довіру та взаємоповагу одне до одного. Їх відсутність призведе до скептичного ставлення як до мети, так і одне до одного. В такому разі в учасників команди більше шансів отримати напругу та вигорання, ніж отримати позитивні результати.

Застосуйте правило п’яти С — це комунікація, товариськість, відданість, впевненість та здатність. Це допоможе налагодити ефективні зв’язки, правильно розділити обов’язки та мотивувати членів команди.

Визначте чіткі правила та політику. В такому разі можна забути про небажані конфлікти й протиріччя та запустити механізм командної роботи, що буде працювати безперебійно.

Мотивуйте та заряджайте енергією усіх навколо! Правильна мотивація має додати віри у результат роботи, показати кожному його цінність та важливість, й змусить викладатись на повну, що допоможе подолати усі труднощі та досягти спільної мети.

Підписуйтеся на АМЦУ у соцмережах, чекай на нові інсайти та дізнавайтеся все більше корисної інформації!

Хочеш приєднатися або допомогти?