Положення про членство та членські внески

При роботі з нашими Службами ви дозволяєте нам використовувати свою особисту інформацію відповідно до політики конфіденційності Google. В останній викладено, для чого ми застосовуємо ці дані і як забезпечуємо конфіденційність користувачів при роботі зі Службами.

Ми перевіряємо всі повідомлення про можливі порушення авторських прав і, керуючись Законом про захист авторських прав у цифрову епоху, припиняємо дію акаунтів, власники яких систематично порушують авторські права.

Ми надаємо власникам авторських прав всю інформацію, необхідну для контролю за використанням їх інтелектуальної власності в Інтернеті. Якщо ви вважаєте, що третя особа порушує ваші права, ви можете відправити нам відповідне повідомлення, а також дізнатися про те, як Google обробляє такі повідомлення. Необхідні відомості представлені в нашому довідковому центрі.

1. Загальні положення

Деякі наші Служби дозволяють вам завантажувати, додавати, зберігати, відправляти чи отримувати зміст. При цьому всі права на інтелектуальну власність щодо цих матеріалів залишаються у їх власника. Простіше кажучи, все, що було вашим, таким і залишиться.

2. Порядок набуття та припинення членства

Завантажуючи, додаючи, зберігаючи, надсилаючи та приймаючи зміст в наших Службах, ви надаєте компанії Google і її партнерам діючу в усьому світі ліцензію, яка дозволяє нам використовувати це зміст, розміщувати його, зберігати, відтворювати, змінювати, створювати на його основі похідні роботи ( наприклад, переклади, адаптації та інші способи оптимізації матеріалів), обмінюватися їм, публікувати його, відкрито відтворювати, відображати, а також поширювати. Перераховані права, які ви надаєте нам, використовуються виключно для забезпечення роботи існуючих Служб, їх просування і вдосконалення, а також для розробки нових. Зазначена ліцензія буде діяти і після того, як ви відмовитеся від використання Служб (наприклад, ми будемо як і раніше використовувати дані про компанію, додані вами на Карти

Подати заявку