Канівський молодіжний центр «ЙоЙ»

Рухаємось вперед разом – саме такий лозунг має Канівський молодіжний центр «ЙоЙ» на Черкащині.

У 2022 році молодіжна рада міста провела опитування. Виявилось, що багато мріють про створення молодіжного простору. Тому запити спонукали діяти. Так і розпочалась історія центру.

Молодіжний простір став втіленням бажань молоді. У центрі організовували дискусійні клуби, проводили тренінги на різноманітну тематику та просто  відпочивали за цікавими розмовами.

Під час повномасштабного вторгнення молодіжний центр зіштовхнувся з новим викликом. Багато молодих людей роз’їхались, а інші допомагали у волонтерському центрі. Часу на проєкти в молодіжному просторі  бракувало.

Тому напрямок роботи видозмінився. Зараз заходи спрямовані на психологічну підтримку. Адже до постійних відвідувачів доєдналась ще молодь ВПО. Аби зняти напругу та стрес у просторі регулярно проводять арт-терапії. Це малювання та ліплення.

Також усі охочі можуть доєднатись до клубу з настільних ігор. І послухати лекції з національної ідентичності та краєзнавства.

Діяльність молодіжних центрів у містечках неймовірно важлива. Адже це простір можливостей для молоді! Маємо відновлюватись і працювати заради майбутнього України!

Хочеш приєднатися або допомогти?