Київський молодіжний центр

Вміння знайти себе та розкрити власний потенціал — важливі елементи успіху сучасної особистості. Українській молоді у цьому активно допомагають молодіжні центри. Про діяльність одного із них — Київський молодіжний центр, ми сьогодні розповімо.

 Київський молодіжний центр — це простір, що функціонує на базі виконавчого органу КМДА. Свої зусилля він зосереджує на підтримці молодого покоління міста, забезпечує сучасні освітні можливості та сприяє всебічному розвитку талантів й здібностей.

 Центр є справжнім форпостом становлення професійних вмінь. Наприклад, нещодавно відбулись майстер-класи з кар’єрного розвитку “Як стати кандидатом мрії”. На них молодь навчилась вдало презентувати себе, легко проходити співбесіди та без жодних проблем виконувати тестові завдання. А на заході “Дні кар’єри” мали можливість познайомитись з представниками топових компаній ІТ, маркетингу та дизайну. Учасники відкрили для себе секрети успішного резюме та дізнались про поширені помилки при пошуці роботи.

 Крім цього, простір успішно забезпечує корисне й активне дозвілля та неформальну освіту. На онлайн-челенджі «Я змінюю звички!” молоді кияни прокачують навички спілкування українською: переглядають фільми та виконують завдання на знання рідної мови. Також діє Speaking Space - англомовний клуб, відвідувачі якого не лише вивчають іноземну, а й грають в Allies, переглядають відеоесе та збирають наліпки.

Українська молодь прагне не лише відпочивати, а й всебічного розвиватись, вдосконалювати свої знання та навички! Це своїм прикладом показує Київський молодіжний центр, який успішно впроваджує освітні проєкти й відіграє значну роль в реалізації потенціалу молоді столиці. Підписуйтесь на АМЦУ, аби бути в курсі молодіжної роботи в Україні!

Хочеш приєднатися або допомогти?