Київський молодіжний центр

Телефон: (044)221-92-11

Email: kyivmcenter@gmail.com

Адреса: 01030, м.Київ, вул. Богдана Хмельницкого, 51- Б

 

Графік роботи: пн-пт – 9.00 - 18.00

Обідня перерва: 13.00 – 13.45

Загальна
інформація

Колись дуже давно в дуже-дуже далекій галактиці... було засновано Київський молодіжний центр...

Стоп-стоп-стоп. Надто епічний початок для нашого скромного проєкту🤩 Насправді все було зовсім по-іншому.

У 1993 році було засновано Київський молодіжний центр праці, а у 2015 році він перетворився в Київський молодіжний центр і з тих пір став осередком для активних і сміливих.

Наша мета

Сьогодні наша мета - БЕЗКОШТОВНО допомагати молоді столиці (і не тільки) розвиватися в різних сферах, взаємодіяти з органами місцевого самоврядування та жити на повну! 🥳🥳🥳

Для того, аби жодна молода людина від 14 до 35 років не залишалася осторонь нашої діяльності, ми активно працюємо в таких напрямках:

 

👉Неформальна освіта та саморозвиток. Влаштовуємо тренінги, майстер-класи, марафони, вебінари та курси з журналістики, тайм-менеджменту, фото-, відеомайстерності, бізнесу, медіаграмотності та інших сфер.

Крок у велику політику. Один з проєктів КМЦ "Youth Stage - Молодіжна платформа" організовує зустрічі з депутатами та їхніми помічниками і консультантами, аби молодь могла з перших вуст дізнатися про політичні процеси в країні та почати свою політичну кар’єру.

 

👩‍🚀Профорієнтація. Проєкт КМЦ “ПроПрофесії” пропонує комплексну профорієнтацію: від спеціалізованого тесту для визначення схильностей до індивідуальних консультацій з психологами-профорієнтологами, від екскурсій на виробництво до практичних тренінгів. Також проєкт знайомить молодь з різними професіями та влаштовує зустрічі з їхніми представниками та експертами.

 

💪Спорт. Ми влаштовуємо відкриті тренування, спортивні змагання та зустрічі з тренерами для того, аби у кожного була можливість знайти себе в спорті та легко і приємно долучитися до здорового способу життя. Для мотивації молоді в спорті і здоровому харчуванні ми створили спортивний блог @sport_ne_sport в Instagram.

 

🌎Екологія. Серед екологічних заходів КМЦ – масові прибирання, лекції і тренінги про екосвідомість, зустрічі з людьми, які надихають турбуватися про планету. А всі корисні поради зібрані на Telegram-каналі КМЦ – ЗаЕКОлогінся.

 

🤝Ресурсна підтримка та менторство. Будь-яка громадська організація чи ініціатива, спрямована на розвиток молоді, може звернутися в КМЦ за допомогою і отримати її: від публікації про події на наших ресурсах до допомоги в організації проєкту. Усе, що потрібно - написати нам на сторінку.

 

👩‍🎨Мистецтво та розваги. Лекції про мистецтво, майстер-класи для початківців, марафони, тематичні квізи – все для того, аби всі охочі могли прокачати себе, свої знання та провести час весело і з користю.

 

Головне в КМЦ – команда, яка вкладає душу в усі заходи та постійно працює над новими ідеями та форматами. Нам не все одно – ми прагнемо досягати більших висот і рухатися ще вище.

Принципи роботи

Ми принципово робимо круто:👌

 

👉Ефективно роби - ефективно буде!

👉Молодь - це можливості, а молодіжний працівник - це знає.

👉Бюрокоатія - це не страшно, страшно звіти здавати.

👉Івентів багато не буває, тому 3 в день це нормально.

👉Учасники - це святе, тому свято кожного дня.

👉Молоді люди знають, що хочуть, потрібно лише запитати.

👉Проєкт має бути актуальним, корисним, красивим і щоб фото та сторіс були.

👉Можна все, але багато чого не можна.

👉Творити і витворяти молодіжну політику престижно.

 

Усі не напишемо, краще розкажемо, тому давайте до нас! 🥳🥳🥳

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?