Комунальна установа "Міський молодіжний центр"

Владислав Гребенюк
Директор
067-58-07-548
mol.centr.km@gmail.com
вул. Кам'янецька, 63, Хмельницький, Хмельницька обл.

Загальна
інформація

Молодіжний центр розташований у серці Хмельницького, недалеко від зупинки Філармонія по вул. Кам‘янецька. Наші двері завжди відкриті для всіх, ми працюємо з 9:00 до 18:15, виняток лише п‘ятниця до 17:00. Ми за здоровий спосіб життя, тому ти зможеш приїхати до нас на велосипеді і залишити його на нашій велопарковці. Молодіжний центр оснащенний всім, що потрібно для креативу, у нас велика площа для творчості, кілька просторих великих зал, де можна поспілкуватися з однодумцями та набратися нових знань. Також наші приміщення ідеально підходять для створення фотографій, портретів та деталізації. У вашому розпорядженні проектор з звукопідсилюючою апаратурою, для проведення різноманітних заходів та кіноперегляду. Зони для відпочинку з зручними яскравими пуфами та безкоштовним вайфаєм. Ми пропагуємо не лише здоровий спосіб життя, а й здорове спілкування та дружню атмосферу, тому тут ти зможеш відволіктись від буденності та зануритися у світ найрізноманітніших настільних ігор. Ми завжди зігріємо вас не лише нашою енергетикою, але й склянкою гарячого чаю на нашій кухні. Наше приміщення можна використовувати як репетиційну базу.
Хмельницький Молодіжний центр працює у 5 напрямках: Культурно-масовий: Танцювальні флешмоби, молодіжні вечірки, квести, Командотворчі поїздки, молодіжні вечорниці, вечори кіноперегляду. Неформальної освіти: Школа сучасного лідера, школа успіху, тренінг із сексуального виховання, школи медіаграмотності, профорінтаційні лекції. Соціально-інклюзивний: Благодійні вечори, майстеркласи із мови жестів, круглі столи з тематикою інклюзивного напрямку), фотовиставки. Національно-патріотичний: фестивалі, спортивні змагання, історичні брейнринги. Екологія: Толоки-прибирання, просвітницькі лекції про кологічний стан. Постійно вдосконалюємось та працюємо над новими форматами, цікавими і затребуваними серед молоді.

Наше бачення

Візія «Молодіжного центру» - це максимально відкрий простір для всебічного розвитку молоді міста. В якому кожна молода людина має можливість реалізувати власну ініціативу та втілити молодіжний проєкт, розвинути свій талант, що дає змогу молоді бути кращою щодня.

Наша мета

Ми прагнемо зробити молодь Хмельниччини сильною в питаннях соціального розвитку, екології та національно-патріотичного виховання. Знаходити можливості стажування та працевлаштування для молоді. Проводити івенти, форуми, презентації для реалізації в межах міста.

Принципи роботи

Наш центр працює по 5 головних напрямках - культурний, національно - патріотичнй, інклюзивно-соціальний, освітній. Серед командних принципів - довіра, взаємодопомога, відкритість, промолодіжність та любов.

Хочеш приєднатися або допомогти?