Комунальна установа "Центр молодіжних ініціатив" Кам'янської міської ради

Боровик Катерина Віталіївна
Директор
0984751658
yic.kam@gmail.com
просп.Свободи 2/1, м.Кам'янське, Дніпропетровська область, 51925

Загальна
інформація


Центр молодіжних ініціатив знаходиться в центральній частині міста, біля площі ДМК за адресою просп. Свободи 2/1. Завдяки чудовій транспортній розв’язці до Центру можна з легкістю доїхати з будь-якої частини міста. Простір працює з 9.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю, але за попередньою домовленістю може бути відкритим і в інший час, в тому числі і на вихідних. Сам хаб – це 2 кімнати площами 40 та 20 кв.м з музичним обладнанням, зоною для брейк-кави та проведення заходів (в.ч. кіновечорів), проектором, шафою для роздягання, настільними іграми. Простір вільний від алкоголю та тютюну. Ми з радістю ресурсно допомагаємо в сфері неформальної освіти, волонтерства, організації фестивалів, пісень, танців або медіа-програм. Також підтримуємо в молоді індивідуальність, лідерський потенціал, амбітність, здоровий спосіб життя, бажання змінювати себе та світ навколо.
Кіновечори, тренінги, воркшопи, семінари, хакатони, вечори музики, чаювання, настольні ігри, сценарії до відео, створення проектів, вільний простір для спілкування і самореалізації.

Наше бачення

Візія Центру молодіжних ініціатив - це місце, де молодь Кам’янського може реалізувати свої ініціативи, свої фантазії, прагнення і бажання. Центр виступає як ресурсний центр для реалізації та підтримки молодіжних ініціатив, виявлення талановитої та активної молоді в місті.

Наша мета

Місія Центру молодіжних ініціатив – перетворення його на універсальну молодіжну платформу, яка має ефективно діючу структуру, здійснює актуальні та ефективні молодіжні програми для молоді і є центром мережування та партнерства інших суб’єктів молодіжної політики в місті.

Принципи роботи

Відкритість
Командність
Мобільність
Рівне партнерство
Взаємодопомога
Персональний розвиток
Підтримка молодіжних ініціатив
 

Хочеш приєднатися або допомогти?