Комунальний заклад молодіжний центр "Вперед і Вгору"

Лупій Наталія
Директор молодіжного центру
+380636020350
youthcenter03082023@gmail/com
Площа Свободи 3-А, село Добросин, Львівський район, Львівська область 80337

Загальна
інформація

Молодіжний центр "Вперед і Вгору" знаходиться у центрі села Добросин, площа Свободи 3-А. Кількість кімнат: 7 Перелік кімнат: конференц-зала, лекційна, відпочинкова кімната, робоча кімната, коридор, кухня, вбиральня, кладова, рецепція, вхідна, гардероб, кабінет. Максимальна кількість відвідувачів: 100. Загальна площа: 96 кв.м. У молодіжному центрі є обладнання для звукозапису, проведення кінопереглядів та заходів з неформальної освіти, настільний теніс, настільні ігри, художній інвентар. Доступ для відвідувачів четвер-неділя - переважно з 15:00 до 20:00. У нас є спортивний куточок, оскільки ми пропагуємо здоровий спосіб життя. У нашому розпорядженні теніс, настільні ігри, обладнання для звукозапису, художнє обладнання.

Кіноперегляди, Настільні ігри "МрійДій", Клуб творчої молоді АРТ-LIFE, хореографічний клуб "Колорит", медіа-студія, ігротолоки, вуличне прибирання. МЦ "Вперед і Вгору" - з нами тільки вперед і вгору)

Наше бачення

Комунальний заклад «Молодіжний центр «Вперед і Вгору»» - це освітньо-інформаційний центр для розвитку потенціалу молоді у територіальній громаді.

Принципи роботи

 

Цінності молодіжного центру: Співпраця Амбітність Відкритість Відповідальність Незалежність Надійність Неупередженість Інноваційність Цілі діяльності : молодіжного центру Організація змістовного дозвілля Безпечний простір для молодих людей Розвиток проектної діяльності; Розвиток міжмуніципального і міжнародного співробітництва Налагодження співпраці з учнівським самоврядуванням Розвиток волонтерства Профорієнтація. Розвиток молодіжного підприємництва Залучення молоді до формування молодіжної політики у громаді Розвиток неформальної та громадянської освіти Послуги молодіжного центру: Створення умов для організації змістовного дозвілля молоді як на базі молодіжного центру так і поза ним Сприяння розвитку надпрофесійних (м’які навички) компетентностей молоді шляхом неформальної та інформальної освіти. Інформування молоді. Консультування молоді Ресурсне забезпечення

Хочеш приєднатися або допомогти?