Конкурс на ремонт МЦ

Увага! НУМО оголошує конкурс!

Під час війни молодіжні центри не лише забезпечують змістовне дозвілля та неформальне спілкування, а й допомагають заповнити прогалини в освіті, сприяють становленню активних та свідомих громадян та розбудові демократії.

В період руйнувань ми особливо потребуємо відновлення та вдосконалення, тому НУМО оголошує фінансування на ремонт молодіжних просторів по Україні! Це надасть новий імпульс для розвитку молоді та досягненню спільних цілей!

10 000 євро для ремонту та технічного оснащення приміщень зможуть отримати 5 молодіжних центрів! З яких 8500 євро на ремонт приміщення та 1500 євро на закупівлю обладнання.

Участь взяти можна, виконавши наступні умови:

Заповнити форму: https://bit.ly/3Ln5F0L;

Надіслати заповнені форми проєктної заявки та бюджету з темою листа “Заявка” на нашу електронну адресу official.nuya@gmail.com. (Приклади форми можна переглянути за посиланням https://bit.ly/3rmElbU).

У формі необхідно вказати назву територіальної громади, область та населений пункт, де буде втілено проєкт, а також його назву та загальний бюджет. В бюджеті просимо зазначити статті витрат, одиниці вимірювання, їх кількість, вартість та обґрунтування.

Взаємодія в межах фінансування передбачає активну комунікацію між молодіжним центром та НУМО. Для забезпечення ефективної взаємодії просимо визначити координатора від вашого центру як контактну особу для зв’язку, та вказати усі необхідні контактні дані у формі.

Поспішайте, заявки приймаються до 5 жовтня включно, та будьте уважні, адже неповні заявки будуть відфільтровані!

При виборі переможців будуть враховуватися такі критерії як мотивація, обґрунтованість заявки, розуміння конкретних потреб та спроможність втілити проєкт у короткі терміни. Партнерство вашого центру із органом місцевої влади при реалізації проєкту буде перевагою.

Очікувані терміни реалізації проєктів: до 10 грудня 2023 року.

Якщо у вас виникли запитання щодо процесу подання заявки та відбору, просимо звертатись за адресою official.nuya@gmail.com з темою листа “Питання”.

Ремонт буде здійснюватися в рамках проєкту, який втілюється спільно Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО та terre des hommes за фінансової підтримки German humanitarian assistance.

Хочеш приєднатися або допомогти?