КУ "Молодіжний центр Чернівців "Резиденція молоді"

Олексійчук Світлана Іванівна
директор
0950438904
rezmolodi@gmail.com
вул. Головна, 41, м. Чернівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 58000

Загальна
інформація

Комунальна установа "Молодіжний центр Чернівців "Резиденція молоді" знаходиться в самому серці Чернівців, поряд з Центральною площею та Чернівецькою міською радою. Розташований на вул. Головній, 41 в дворику, по сусідству із найпопулярнішою газетою області ("Молодий буковинець"). Молодіжний центр працює щодня в будні з 11:00 до 19:00 (за потребою можна й довше, у вихідні - за потреби та попередньою домовленістю. Площа "Резиденції молоді" - 170 м.2, до послуг молоді чотири кімнати: лаунж-зона, коворкінг, лекторій та кухня. Резиденція може забезпечити користування проектором, екраном, колонкою, міні-бібліотекою, настільними іграми, в тому числі настільним футболом, фото-відео зонами, доступом до Wi-Fi. Пригощають смачною кавою. Працівники молодіжного центру допомагають в організації різноманітних ініціатив та ідей молоді, не підтримують політичну та релігійну пропаганду. "Резиденція молоді" - молодий молодіжний центр, в травні 2021 року зареєстровано юридично. За невеликий відрізок часу налагоджено співпрацю з органами місцевого самоврядування, громадським сектором, молоддю міста. В молодіжному центрі постійно відбувається багато подій. Серед традиційних: мовні курси, збори громадських організацій, тренінги, семінари, майстер-класи з бачати, літературні вечори та квартирники. В "Резиденції молоді" є два постійних мешканці-амбасадори - черепашки Григорій та Василина. Діє заборона на алко/тютюнові вироби в установі.


Комітет настільних ігор, збори Чернівецького молодіжного парламенту, мовні курси, квартирники, літературні вечори, майстер-класи з танців, лекції з психології, публічні дискусії, виставки, перформанси, тренінги, семінари, місце для коворкінгу, перегляду фільмів, змістовного дозвілля та відпочинку.

Наше бачення

Комунальна установа "Молодіжний центр Чернівців" - твій другий дім, територія для молоді.

Наша мета

Візія "Резиденції молоді" - налагоджувати співпрацю громадського сектору та влади в напрямі молодіжної політики, робити все можливе, щоб креативна, талановита молодь залишалась в Чернівцях та працювала на благо міста.

Принципи роботи

Правила "Резиденції молоді": рівність, відкритість, доступність, пошук компромісів, толерантність та ввічливість, дружні до домашніх тварин. Проти: політичної та релігійної пропаганди, алкогольних, тютюнових, наркотичних засобів в установі.

Додаткова інформація

Ку "Молодіжний центр Чернівців "Резиденція молоді" - твій другий дім. Створення установи - результат якісної співпраці влади та активної молоді міста.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?