Культурно-громадський центр ШELTER+ з міста Кривий Ріг

Учасники проєкту «Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні» працюють у різних куточках України. І на черзі у нас розповідь про Культурно-громадський центр ШELTER+ з міста Кривий Ріг.

Центр розпочав свою діяльність ще у 2002 році. За час свого існування “ШЕЛТЕР+” з невеликої ініціативи мешканців промислового міста став центром, який активно працює з дітьми і молоддю. Але після 24 лютого 2022 року “ШЕЛТЕР+” повністю виправдав свою назву. У перші дні повномасштабного вторгнення у центрі жили переселенці, діти та дорослі могли прийти і провести час спільно з іншими мешканцями Кривого Рогу. Нині у просторі регулярно відбуваються зустрічі для психосоціальної допомоги дітям і батькам, тренінги для волонтерів та інші заходи, які стали важливими під час війни.

У рамках проєкту “ШЕЛТЕР+” запустив “Антишколу” – цикл занять та навчальних курсів для дітей та молоді. Під час занять охоплюють різні теми: профорієнтацію, медіаграмотність, мистецтво, історію, іноземні мови та багато іншого.

Крім того, у центрі регулярно проводять кіноклуб, підлітковий клуб корисного спілкування “Просто”, дискусійний молодіжний клуб, а також консультації та допомогу по шкільній програмі.

“Понад 20 років “ШЕЛТЕР+” працює для того, щоб молодь мала де приємно та з користю провести час. І зараз ми намагаємося розширювати коло заходів та можливостей. Крім неформальних заходів наша команда допомагає дітям і молоді в їх навчанні. Якщо є проблеми в освоєнні шкільної програми чи, наприклад, дитина хоче навчатися цікавіше, ми допомагаємо у цьому, підтримуємо і консультуємо”, - зазначила представниця центру Марія Кравець.

Робота з молоддю триває по всій країні! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Хочеш приєднатися або допомогти?