Культурно-громадський центр ШELTER+

Комунікаційниця:  Таушканова Катерина

+38 0684664665

ask@shelter-plus.com

вулиця Джона Маккейна, будинок №28 м. Кривий Ріг, Криворізький район, Дніпропетровська область

Загальна
інформація

Культурно-громадський центр ""ШЕЛТЕР ПЛЮС"" знаходиться в Покровському районі, поруч із зупинкою громадського транспорту ""16 міська лікарня"", у окремій будівлі, яку легко впізнати через мурал та кольоровий паркан.

Зазвичай активності в центрі розпочинаються о 9:00, а більшість відвідувачів приходять переважно з 10:00 до 19:00. Сам центр – це двохповерхова будівля, колишній дитячий садок, що має сцену на вулиці, критий футбольний майданчик, студію звукозапису, репетиційний майданчик, концертний зал на 100 осіб та окремі мультифункціональні приміщення. У Центрі розташоване світломузичне обладнання, бібліотека, настільний теніс, настільні ігри, доступ до Wi-Fi, резервний запас питної води та альтернативні джерела живлення. В 100 метрах є облаштоване бомбосховище. Територія центру є абсолютно вільною від алкоголю та тютюну.

Театральна студія ""Ті самі гойдалки"", Національна скаутська організація України ""Пласт"", групи психологічної підтримки, християнський футбольний клуб ""Пенуел"", дитячий клуб розвитку і розваг ""Схованка"", соціально-християнська платформа для сиріт і дітей з кризових родин ""Компас"", звукозаписуюча студія.

А також: кінопокази, виставки, концерти, вистави, лекції, тренінги.

Наше бачення

Ми працюємо над тим, аби створити СЕРЕДОВИЩЕ, де б люди могли відчувати себе вільно і безпечно, незалежно від віку, переконань, національності, соціального положення і матеріального стану. Ми розуміємо, що не зможемо вирішити усіх проблем і стати "шелтером" геть для усіх, але ми дійсно відкриті для пропозицій та готові підтримувати ініціативи, які здатні змінити наше суспільство на краще.

Наша мета

Розбудова громадянського суспільства, допомагаючи кожній окремій людині зростати цілісною особистістю на основі проукраїнських та проєвропейських цінностей.

Принципи роботи

Взаємоповага, волонтерство, відповідальність, розвиток та якість, командна робота, активна життєва позиція, відкритість до нового, цілісна родина, здоровий спосіб життя, дбайливе ставлення до ресурсів.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?