Культурно-молодіжний центр "М.И.Р.HUB"

Луньова Валерія Вікторівна
керівник
+380687844518
yakushenko@ukr.net
Проспект Свободи, 42-А, м. Кам'янське, Заводський район, Дніпропетровська область, 51900

Загальна
інформація

КЗ культурно-молодіжний центр М.И.Р.HUB знаходится в самому центрі міста. Доступ для відвідувачів з 10-00 до 20-00, без перерви та вихідних. Сам центр - це творчий простір, де ви зможете не тільки провести змістовне дозвілля, а й прийняти участь у творчих вечорах, кіно-вечорах, пограти в тематичні ігри та зареєструватися на тренінги та семінари для усіх цільових аудиторій. Також центр має вільний інтернет, необхідну компьютерну техніку та пригостить вас смаколиками! Наш простір не тільки проводе свої заходи, а й з задоволенням надасть вам приміщення для ваших заходів.
Події: творчи вечори, кіно вечори, літературні вечори, тематичні ігри, школа молодого журналіста, волонтерськи програми, навчальні програми, грантові програми, чаювання, язиковий клуб, bookcrossing та звичайно, свята, фотозони та культурно-масові заходи чекають вас у центрі.

Наше бачення


Бачення: культурно-молодіжний центр – каталізатор змін в суспільстві, місті та країни в цілому на краще.

Наша мета

Ми створюємо культурний простір - як «вузол зв’язку» , де кожен може знайти свою самореалізацію та змістовний досуг.
Культурно-молодіжний центр «М.И.Р. HUB» - простір без кордонів, для всіх, де є відчуття поваги і толерантності, вільне висловлювання думок.

Принципи роботи

Змінювати – робити щось інакше, нести зміни, бути зміною, змінювати систему, ламати стереотипи, з метою розвитку суспільства в сторону висококультурного, толерантного та життєво привабливого.
Самореалізація – де і самі організатори і ті, хто приходять, мають простір, енергію і можливості для самореалізації. Самореалізація - як цінність, постійне прагнення навчатись, рости та підніматися до нових рівнем саморозвитку.
Відповідальність – пошук балансу між свободою вибору і готовністю брати на себе відповідальність.
Ініціативність – бути відкритими до нових ідей, ініціатив.

Хочеш приєднатися або допомогти?