Молодіжний центр "Кузня української інтелігенції"

Бородін Віктор Андрійович
Керівник
+380502064402
kuznya.ukr.intelihentsiyi@gmail.com
просп. Гагаріна, 38 (2й гуртожиток ДНУ ім. Олеся Гончара), Дніпро, Дніпровський район, Дніпропетровська область, 49010

Загальна
інформація

"Кузня української інтелігенції" знаходиться на проспекті Гагаріна біля великого Торгівельного центру "Нео Плаза" в будівлі другого гуртожитку ДНУ ім. Олеся Гончара (Гагаріна 38), прямо посеред четвертого поверху. Молодіжний центр позначений в Google maps за своєю назвою. Дістатися до Кузні можна напряму з центрального залізничного вокзалу першим трамваєм або маршруткою за номером 101. Молодіжнйи центр наразі доступний для відвідувачів в усі дні з 15:00 до 23:00 (але просимо зв'язатися з нами перед візитом для уточнення). Через режимний статус гуртожитку відвідувачам бажано мати при собі документи для проходження всередину (через це також просимо зв'язатися з нами заздалегідь - зустрінемо й допоможемо із контролем на вході). Наш простір може запропонувати місце для відпочінку чи творчого дозвілля, із мегам'якими пуфами, доступом до Wi-Fi, власною багатою бібліотекою, проектором для фільмів, колекцією настільних ігор та, зрештою, піаніно. Також пропонуємо наші послуги у якості безкоштовного лекторію для заходів: проектор, ноутбук, колонки, фліпчат та вся необхідна канцелярка наявні. Простір вільний від алкоголю та тютюну - пропагуємо здорове життя. Завжді раді гостям і робимо все можливе для інвестування у ваш гарний настрій!

Наше бачення

Акустичні вечори; спільні перегляди всього - від кіно та серіалів до футболу; літературні вечори; презентації громадських та волонтерських організацій; різні тренінги та лекції від інших організацій; соціальні івенти - наприклад, спільні із студентськими органами самоуправління розважальні заходи для дітей-сиріт; студентські тематичні вечірки; різні заходи від студенстьких рад ДНУ; день народження Кузні як окремий важливий івент - нагода згадати все гарне, що було й насолодитися святковим вечором.

Наша мета

Візія Молодіжного центру "Кузня української інтелігенції" це розвиток у гуртожитку, важливому та помітному в житті студента місці, простору для культурного дозвілля, плідного спілкування, обміну думками та саморозвитку. Молодіжний центр в стінах гуртожитку має акумулювати молодь, розвінчувати негативні стереотипи довкола студентів і того, як вони проводять дозвілля. Таким чином, Кузня має вносити свій вклад у "кування" активної та зацікавленої в своєму розвитку молоді.

Принципи роботи

 

Місія "Кузні української інтелігенції": зробити студентські гуртожитки м. Дніпра центрами для змістовного дозвілля і розвитку молоді.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?