Квадрат

Телефон: +0983987515 

Email: kvadrat.vn.ua@gmail.com

Адреса: 21000, м. Вінниця, вул. Театральна, 15

Графік роботи: 


Надія Мельник - директорка Вінницького молодіжного центру "Квадрат"

Телефон: +380969000626

Facebook: https://www.facebook.com/MelnykNadiia

Email: melnikNadiya@i.ua


Загальна
інформація

 ❤︎ Середовище для креативних та прогресивних молодих людей, де всі заходи - безкоштовні! ❤︎

«Квадрат» працює в 4 пріоритетних напрямках: 

✔︎ неформальна освіта

✔︎культура

✔︎національно-патріотичне виховання

✔︎наука


На 623 квадратних метрах розташувались одна велика зала і один лекторій, студія звукозапису, лабораторія з 3D-принтерами та мистецька галерея. Також «Квадрат» має невеличку, але з дуже цінними екземплярами бібліотеку.


Доступність приміщення: 

Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» є повністю інклюзивний. Для людей з інвалідністю, які пересуваються на візках, встановлено спеціальний підйомник на сходах, а в самому приміщенні є пандуси. Всередині «Квадрату» всі підлоги обладнані тактильними плитками.Наша мета

Основна мета діяльності ВОМЦ “Квадрат” - вирішення питань соціального становлення та розвитку молоді, сприяння її соціалізації та самореалізації, інтелектуальному, моральному та духовному розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу, сприяння розвитку національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а також сприяння розвитку громадянського суспільства.


З нами ти можеш:

✔︎ вчитися і дізнаватися нове

✔︎ реалізовувати свої проєкти і заходи

✔︎ драйвово проводити дозвілля

✔︎ знаходити нових друзів

✔︎ знайомитися з технологіями 3d моделювання

✔︎ творити в студії звукозапису


Тут можна реалізовувати себе.

 Просто приходь і роби!

Принципи роботи

◼︎ Молодь заручена підтримкою

Молоді люди наділені повноваженнями та активно займаються питаннями, які стосуються їх та розвитку їхніх громад/місцевостей. Вони володіють навичками, впевненістю та можливостями бути активними громадянами з можливістю впливу та активної участі. Молодіжний центр створює безпечну атмосферу та майданчик для підтримки молоді.

◼︎ Молодь об’єднана

Молодь області поєднана та має відкриті взаємовідносини з однолітками, сім’ями, владою та громадами. Вони можуть ефективно комунікувати, дізнаватися про можливості та приймати активну участь, як фізично, так і в Інтернеті. Вони добре поінформовані про широкий спектр послуг, можливостей та інформації, доступної для них, і можуть комунікувати одне з одним.

◼︎ Молодь підготовлена та освічена

Молоді люди добре підготовлені до розвитку та самореалізації у непередбачуваному світі як в підлітковому віці, так і під час дорослого життя. Вони гнучкі, винахідливі, стійкі та здатні успішно долати зміни, перешкоди та виклики у своєму житті.

◼︎ Молодь здорова

Молодь має можливості та підтримку для розвитку свого здоров’я та добробуту у всіх аспектах життя. У цьому її підтримують сім’ї, громади, школи та громадські служби, які у свою чергу підтримує влада. Молодіжний центр створює безпечне і здорове природне та побудоване середовище, в якому молодь може процвітати зараз і в майбутньому.

◼︎ Молодь патріотична

Молодь свідома, знає свою історію, культуру, цінує й береже свою рідну українську мову, шанує та поважає державу, її незалежність, традиції, своє коріння. Активно долучається до заходів національно-патріотичного виховання, які популяризують національну ідентичність.

◼︎ Молодь в руках професіоналів

Молодіжний центр надає консультативну та інформаційну підтримку керівників, локальних фахівців територіальних громад та відповідальних за молодіжну політику. Завдяки такій комунікації та співпраці, забезпечено підтримку молоді Вінницької області та функціонування молодіжних просторів/центрів на місцях у ТГ.

◼︎ Молодь творча

Молодь готова творити та реалізувати свій творчий потенціал в просторі, з спеціалістами та необхідними матеріалами/інструментами.


Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?