Комунальний заклад «Центр розвитку культури, дозвілля, туризму, спорту та молодіжної політики» Терешківськоі територіальної громади

В.о. директора  Авраменко Юлія

+380505798418

kultura-tereshki@ukr.net
вулиця Шевченка, буд.4 с.Микільське Полтавський район Полтавська область 38760

Загальна
інформація

Наш простір знаходиться в центрі громади, поблизу розташовані: дитячий майданчик, зупинка громадського транспорту, магазин. у просторі є обладнання для проведення різноманітних заходів, також покриття Wi-Fi, в одному приміщенні розташована також бібліотека та станція поліцейського

 

Кінотолоки, Ігротолоки, Чаювання, Книжкова полиця, Дизайн інтер'єру, Толока-прибирання наш простір - це місце для спілкування і самореалізації.

Наше бачення

Основні напрямки діяльності це організація змістовного дозвілля, покращення мобільності різних груп молоді та розвиток волонтерського руху, зміна вектору освітнього процесу з академічного на неформальний.

Наша мета

Перш за все, це місце для спілкування, обговорення різних питань, і самореалізація всіх дотичних осіб. Це також місце для фізичного розвитку де є можливість заняттями з футболу, волейболу, почитати цікаву книгу, відвідати ярмарку чи то концерт.

Принципи роботи

Залучення до спільних заходів більшої кількості різних категорій громадян та верств населення громади. Задіяння до спільної роботи по відтворенню та підтриманню народних традицій, звичаїв, фольклору.

Хочеш приєднатися або допомогти?