Луганський ОМЦ

📌Навіть війна та вимушена евакуація не стали на заваді для роботи Луганський обласний молодіжний центр.

З перших днів повномасштабного наступу російських окупаційних військ на територію нашої країни, команда Луганського ОМЦ була вимушена переїхати з Сєвєродонецька до Дніпра, аби мати змогу допомагати населенню Луганщини та наближувати спільну перемогу. 🇺🇦

🗯“Спочатку, ми самоорганізувалися і працювали по запитам гуманітарної допомоги для цивільного населення, контактували з іншими волонтерами для забезпечення потреб військовослужбовців Луганщини та Донеччини. Також було здійснено дуже багато рейсів по евакуації цивільного населення із “гарячих точок” регіону. Я вважаю, що вдалося створити цілу працюючу систему волонтерської допомоги спільно з волонтерськими організація всієї України, гуманітарними штабами, підприємцями та просто небайдужими людьми”, – ділиться спогадами директорка Луганського ОМЦ, член Правління АМЦУ Anna Ryasnaya.

👉Зараз команді Луганського обласного центру вдалося повністю перелаштувати роботу центру від актуальні потреби та не просто обжитися у новому місті, а і отримати приміщення для роботи молодіжного центру у м.Дніпро.

📢“За фінансової підтримки закордонних партнерів та у співпраці з міською владою Дніпра зараз ми не просто маємо приміщення для роботи молодіжного центру, а і працюємо над відкриттям “Волонтерського Хабу для молоді Луганщини». Тепер люди, які вимушені були покинути свої домівки матимуть місце для прихистку над створенням якого працюють такі ж вимушені переселенці і це дуже зближує та надає сил працювати ще більше”, – розповідає Анна.

Робота Луганського ОМЦ – це як приклад незламності та вміння швидко адаптуватися до нових реалій і допомагати жителям області за гуманітарними потребами. Саме тому незламність українського народу закріплює віру в перемогу та наближує її все ближче з кожним днем. 💛💙

Хочеш приєднатися або допомогти?