Львівський обласний молодіжний центр

Активна молодь є всюди: у великих містах, невеличких містечках чи селах. І надзвичайно важливо забезпечити кожному і кожній можливість долучатися до цікавих та змістовних заходів. Як це робить, наприклад, Львівський обласний молодіжний центр . Про нього сьогодні і розкажемо!

Центр діє у Львові та є своєрідною платформою для освіти, підтримки та розвитку молоді, що працює не лише локально, але й у громадах Львівщини. Зокрема, команда ЛОМЦ проводить зустрічі з представниками місцевої влади та молодіжних центрів регіону, а також організовує заходи для молоді.

Також Львівський обласний центр підтримує молодь Львову та Львівської області ресурсами. Наприклад, у травні відбувся конкурс «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області», в межах якого молодіжні простори в регіоні зможуть отримати необхідні меблі, техніку та обладнання.

У рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні” ЛОМЦ проводить тренінги, кіновечори та зустрічі з місцевими активістами та діячами. Також було створено проєкт “НУМО розвиватись” – це серія тренінгів з комунікації, психології, soft skills та інших вмінь та навичок, які необхідні сучасній молоді.

“Робота з молоддю Львова та Львівщини щодня демонструє нам, що хлопці та дівчата готові творити зміни, робити свою громаду та країну краще. Тому наша команда прагне дати ті знання та вміння, які допоможуть молодим людям працювати у цьому напрямку впевнено та якісно. Проте, не забуваємо і про відпочинок. Тому регулярно проводимо кіновечори, під час яких можна зустрітися з друзями, поспілкуватися і цікаво провести час”, - зазначила представниця центру Олександра Стасюк.

Продовжуємо працювати з молоддю! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Хочеш приєднатися або допомогти?