Загальна
інформація

Львівський обласний молодіжний центр знаходиться у центрі Львова неподалік від Львівської облдержадміністрації над кафе “Кабінет” на другому поверсі.

Досить зручно добиратись до Центру на громадському транспорті (найближчі зупинки: Площа Митна, Площа Соборна, Підвальна та Руська).
 

Доступ для відвідувачів - пн-пт: 10:00-21:00, у вихідні використовується для внутрішніх проектів, які організовують працівники, волонтери або партнерські організації.


Майже кожного дня відбувається 2-3 заходи, більшість з яких відкриті для всіх охочих. Також можна відвідати регулярні клуби, а саме: мистецький клуб “ЛОМЦАрт”, англомовний клуб “What’s Up?”, Клуб “Мафія”, Кіноклуб та дискусійний клуб.

Щомісяця відбуваються загальні збори волонтерів у рамках реалізації волонтерської програми “ВГОРУ”. Актуальну інформацію щодо заходів можна знайти на сторінці Центру в мережі фейсбук та інстаграм.

Наше бачення

 

Прагнемо, щоб Львівський обласний молодіжний центр служив центром ресурсів, розробок та комунікації для молоді Львівщини.
Наша візія: молодь Львівщини - рушійна сила держави.

Наша мета

Метою діяльності Центру є: сприяння соціалізації та самореалізації молоді через сприяння її життєвому самовизначенню, інтелектуальному, моральному, духовному розвитку. Наша місія - творити прогресивне середовище та сприяти розвитку потенціалу молоді Львівщини.

Принципи роботи

Діяльність Центру базується на таких цінностях як: повага, чесність, дружелюбність.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?