Мережування Львівського ОМЦ

Працювати з молоддю необхідно всюди і за будь-яких умов. Але не у кожному населеному пункті є простір, де молодій людині буде зручно та безпечно. Сьогодні ми розкажемо про члена АМЦУ – Львівський обласний молодіжний центр, який займається мережуванням молодіжних центрів у регіоні!

У травні 2023 року команда центру провела конкурс «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області». За його результатами 16 громад отримали фінансову допомогу на облаштування власного молодіжного центру.

В рамках проєкту Львівський обласний молодіжний центр придбав для новостворених молодіжних просторів необхідне обладнання, меблі та матеріали. Нині триває підготовка до проведення повноцінних ремонтів, щоб центри були сучасними та зручними для відвідувачів.

Крім того, ЛОМЦ допомагає молодіжним центрам у їх діяльності. Зокрема, надає фінансування для проведення заходів. Також команда Львівського обласного молодіжного центру проводить онлайн- та офлайн-навчання для керівників та працівників молодіжних просторів області.

“Ми розуміли, що основна робота, якою має займатись обласний молодіжний центр – це створення мережі центрів для молоді по громадах області. Тому і вирішили пробувати шукати ті організації і тих людей, які готові підтримати такі масштабні регіональні проєкти. Загалом конкурс про створення молодіжних центрів набув розголосу по Львівщині. І, сумарно, ми отримали 24 комунальні установи. Але, на жаль, поки не маємо змоги підтримати інших. Сподіваємось на плідну співпрацю з нашими партнерами в наступному році. Можливо, вийде додати до загальної кількості молодіжних центрів регіону ще 10 або 15. І тоді половина області буде мати осередок роботи з молоддю і те місце, довкола якого молодь гуртується, формується та зростає”, – розповідає т.в.о. директора Львівського обласного молодіжного центру Іван Сапса.

Масштабування молодіжних центрів у регіонах – запорука продуктивної роботи з молодими людьми у всіх куточках країни. Підписуйтеся на АМЦУ та будьте в курсі молодіжної роботи в Україні!

Хочеш приєднатися або допомогти?