Мережування молодіжних центрів в регіонах триває!

Мережування молодіжних центрів в регіонах триває! Минулого року на Кіровоградщині відкрились нові МЦ, деякі з них відновили роботу після релокації з гарячих точок.

Щоб розвиватись разом та будувати спільне майбутнє, 6 грудня в Кропивницькому зібрались представники та представниці молодіжних центрів області. Зустріч відбулась у просторі ГО СКЦ Слов'янський культурний центр "Задзеркалля"за ініціативи та організації Асоціації молодіжних центрів України.

АМЦУ представили Голова наглядової ради Олена Подобєд-Франківська, член наглядової ради Юрій Юзич та Голова ревізійної комісії Олександр Кашлаков. Вони розповіли про масштаби діяльності Асоціації, її цінності та переваги партнерства.

Крім цього, під час зустрічі відбулась модернова дискусія. На якій експерти та гості поговорили про особливості молодіжної роботи на Кіровоградщині. А також поділились досвідом фандрейзингу, робити з громадами та втілення спільних проєктів між МЦ. В результаті, учасники обговорили стратегічні плани та перспективи співпраці з АМЦУ.

Працюймо разом над розвитком молодіжної політики на рівні країни та регіонів!

Хочеш приєднатися або допомогти?