Міжнародна співпраця продовжується!

Ця історія не просто про комунікацію, а справжню дружбу

З перших тижнів повномасштабної війни представниці нашої Спілки НУМО та Асоціації молодіжних центрів України долучалися до щотижневих онлайн зустрічей із представниками громадських організацій, асоціацій та молодіжних працівників з усього світу. На цих зустрічах ми доносили до іноземних колег справжню та правдиву ситуацію в країні, обговорювали можливості допомоги українській молоді та розвиток молодіжної політики навіть у такий складний час.

Вперше вживу зустрілися з координатором міжнародних проєктів комуни Haninge у Стокгольмі Peter Knutsson вже у серпні 2022 під час навчальної поїздки представниць НУМО у Швецію. Далі було багато молодіжних обмінів, стажувань української молоді в молодіжних просторах Стокгольму, які цього року вдалося знову реалізувати.

І от ми знову відвідали Швеції! Із 13 по 19 травня виконавча директорка НУМО Олена Подобєд-Франківська та проєктна менеджерка Вероніка Дякович завітали до молодіжних працівників комуни Hаninge у Стокгольмі.

За шість днів перебування мали змогу відвідати місцевімолодіжні центри та поспілкуватися з їх працівниками. Це дійсно важливий формат співпраці, адже наочно набагато краще перейняти досвід молодіжної роботи у Європейських країнах.

Також вдалося поспілкуватися із провайдерами молодіжної політики в регіоні. Вони розповіли про унікальність роботи молодіжних центрів та специфіку напрямків: на що націлена їх діяльність та які стратегії визначають у своїй діяльності. Молодіжні працівники щиро поділилися своїми напрацюваннями та напрямками роботи, а ми зі свого боку теж розповіли про унікальний досвід роботи з молоддю в Україні під час війни.

Обмін досвідом – це важлива складова. Та саме такі поїздки дають поштовх рухатись далі й розвивати молодіжну політику в Україні! Приємно розуміти, що це не просто дружня підтримка, а і двостороння співпраця сторін.

Вже зовсім скоро ми продовжимо розповіді про молодіжну роботу Швеції

 

 

 

 

 


Хочеш приєднатися або допомогти?