Молодіжний центр "МІКС"


mc.mix@ukr.net
вул.Трифонова, 38а, м.Вугледар, Донецька обл., 85670

Загальна
інформація

Молодіжний центр "МІКС" знаходиться в місті Вугледарі, в одному комплексі будівель з Вугледарським коледжом ДонДУУ, ТОВ "Флеш", Пенсійним фондом та Клубом мисливців. Поруч знаходиться НВК "Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа" та молодіжний парк. Приміщення центру являє собою простір , загальною площею 63,5 кв.м та невеликим сквериком поруч для вуличних ігор та відкритих заходів. У центрі є Wi-Fi, звукове обладнання, Інтерактивна дошка, проекційне обладнання, ноутбуки, настільні та розвиваючі ігри, міні-бібліотека та кавовий куточок. Центр призначений для коворкінгу, тренінгів, засідань, освітніх та розважальних заходів.

Тренінги, коворкінг, засідання (Клуб волонтерів, Молодіжна рада, громадські організації, etc), організація фестивалів, культурно-просвітницьких заходів, соціальних акцій, презентації, таунхоли, робота кібер-команди, гейміфіковані заходи, відеолекторії, вечори відбочинку. "МІКС" - це універсальний простір, де можна подивитись кіно, пограти в ігри, послухати актуальну музику, поспілкуватись, попрацювати в інтернеті, спільно з друзями виконати домашні завдання, провести або взяти участь в тренінгах, запропонувати свої ідеї та втілити життя свої ініціативи.
 

Наше бачення

Візія: "Молодь Вугледара залишається в місті, є свідомою, успішною, ініціативною, що вчиться і працює, розвиваючи у суспільство і постійно самовдосконалюється.

Наша мета

Місія: Створення простору для соціального та культурного розвитку Вугледара через неформальну освіту, змістовне дозвілля та підтримку молодіжних ініціатив.

Принципи роботи

Культурний розвиток, Волонтерство, Командна робота, Патріотизм, Самоорганізація, Саморозвиток, Здоровий спосіб життя, Розширення світогляду.

Додаткова інформація

Що ми робимо для молоді: - Неформальна освіта, Soft skills: організація та сприяння організації відкритих та публічних подій, заходів, спрямованих на інтелектуальний, культурний та суспільний розвиток молоді, що фурмує свідоме українське громадянське суспільство. - Змістовне дозвілля: забезпечення культурного та здорового дозвілля, і відпочинку без пропаганди шкідливих звичок. Проведення розважальних, інтерактивних та гейміфікованих заходів. МІКС - це місце для самоорганізації та самозайнятості. - Підтримка молодіжних ініціатив: менторство, персональні консультації та надання рекомендацій для успішної реалізації ідей та ініціатив. - Спільна соціалізація: ми - спільнота волонтерів, які працюють, відпочивають та діють разом. Ми допомагаємо один одному створти спільне благо та сприятливе середовище для еволюційного розвитку. У нас можна познайомитись з цікавими людьми та знайти однодумців, стати частиною великої команди, що розвиває і розвивається.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?