МІСТ-ОК - молодіжний центр на Донеччині.

Молодіжні центри – це місце можливостей для юних та активних громадян. Тому важливо, аби у всіх куточках України функціонували простори.

Сьогоднірозповімо вам про роботу молодіжного центру на Донеччині у селі Миколаївка. МІСТ-ОК – простір, де кожен знайде заняття відповідно до свого захоплення.  

Молодіжний центр створили у 2021 році. Оскільки молодь села немала жодних можливостей для неформального навчання та розвитку, виникла ідея створити простір, який приноситиме користь та даруватиме приємні емоції.

До повномасштабного вторгнення в центрі організовували літні табори для молоді, сприяли неформальній освіті: проводили тренінги та зустрічі. Також брали активну участь у роботі молодіжної ради та долучались до різноманітних скаутських заходів в області та в інших регіонах країни. Ще в просторі є спортивна кімната, де молодь може займатись різноманітними фізичними активностями. 

Під час повномасштабного вторгнення робота молодіжного центру "МІСТ-ОК" дещо видозмінилась. Більшість заходів стали проводити дистанційно. Все це через активні бойові дії  та евакуацію населення. Працівники були змушені припинити свою роботу з молоддю за місцем розташування.

Зараз молодіжний центр активно долучається до волонтерської діяльності. Оголошує збори коштів на потреби захисників і залучає до волонтерських ініціатив молодь, яка залишилась на Донеччині та яка виїхала в інші регіони. Також проводять майстер-класи з виготовлення окопних свічок, плетуть маскувальні сітки, килимки та виготовляють патріотичні сувеніри.

Окрім того, МІСТ-ОК активно реалізовує проєкт "Мандруємо Україною". Задля того, аби молодь із Донеччини змогла більше дізнатись про  звичаї українського народу та заглибитись в історію державотворення.

Гасло молодіжного центру символічне: “Нас багато, ми активні, ми є, були і будемо УКРАЇНЦЯМИ”.

Діяльність цього простору ще раз демонструє українську незламність та стійкість. Молодь продовжує розвиватись і допомагати українському війську!

Хочеш приєднатися або допомогти?