Молодіжна платформа "Вільна Хата"

Загальна
інформація

Вільна Хата розташована в центрі міста, одразу за будинком зв'язку, на цокольному поверсі жилого будинку. Наразі ми працюємо у форматі резиденцій (театр, поезія, дизайн і музика), та відкриті для всіх гостей під час подій, які анонсуємо у соцмережах. Простір Вільхи - це основний зал зі сценою та баром, ще одна велика кімната, яка наразі працює як простір для освітніх подій і скоро буде переоблаштована в театральну лабораторію для театральної резиденції. Також є невелика кімната для дизайн-лабораторії, 2 офіса: великий і малий, та особистий склад команди проєкту "Добрий сусід".
На Вільсі є своя бібліотека, музичне обладнання та вільний доступ до Wi-Fi. Приміщення можна використовувати для освітніх та культурних подій, інтерв'ю-зустрічей і як галерею (для виставки картин).
В іншій частині міста розташована наша музична студія, яка теж є окремою резиденцією.
 

Акустичні концерти, джем сесії, Вечори поезії, тренінги, семінари, конференції, форуми, зустрічі з цікавими людьми, кіновечори від проєкту "ПроКіно"

Наше бачення

Візія: Краматорськ - місто культурних підвалів.

Оскількі в нашому місті майже всі молодіжні центри та платформи для культурного і особистого розвитку знаходяться у підвальних приміщеннях - ми вирішили, що це не проблема, а можливість і надалі ревіталізовувати такі простори та набувати нових сенсів, що і зазначили у своїй візії.

Наша мета

Наша місія - формувати інфраструктуру прогресивного Краматорська через розвиток молоді. Надихати на трансформацію регіону та країни.

Принципи роботи

Наші цінності: відкритість, іноваційність, чесність, прозорість, взаємодія та повага.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?