Молодіжні центри та організації отримали субгранти

Молодіжні центри та організації отримали субгранти, завдяки яким змогли покращити матеріально-технічне забезпечення для освітнього процесу! Це відбулося в рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні", в яких вони беруть участь. Проєкт реалізовується Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО за фінансової підтримки terre des hommes.

За ці кошти молодіжні центри та організації мали змогу придбати техніку та меблі. Відтепер освітній процес став значно функціональнішим та доступнішим із новими й сучасними проєкторами, екофлоу, ноутбуками, планшетами й принтерами. Багато просторів купили навушники, синтезатори, камери й мікрофони — це допоможе їм робити якісний аудіо та відео контент, реалізовувати ідеї та розкривати таланти молоді. Крім цього, у приміщеннях буде значно комфортніше та тепліше, адже у них з’явилась нові зручні меблі, кавоварки та обігрівачі.

“Завдяки проєкту ми отримали нове обладнання для нашого молодіжного центру "Простір Ідей": принтер, столи, стільці, комод, кавомашину, термопот, обігрівач, синтезатор та навушники. Нарешті, можна спиратись на стіл і не боятись, що він перехилиться, і коли прийде багато людей, то буде місце, де всіх розсадити” - поділився Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб»

Дякуємо НУМО та партнерам за надану допомогу! Завдяки придбанню нової техніки та меблів молодіжні центри та організації мають змогу покращити освітні можливості, більш якісно організувати роботу й дозвілля, розкрити таланти та реалізувати амбіції української молоді.

Хочеш приєднатися або допомогти?