Молодіжні центри - це крута можливість для молодих людей розпочати громадську діяльність!

Молодіжні центри - це крута можливість для молодих людей розпочати громадську діяльність!

Саме про це розказав Олег Слабоспицький у рамках Молодіжної політичної школи, організатором якої є команда САМ! Багато з вас особисто знайомі з Олегом, адже він - ексголова Асоціації молодіжних центрів України та чинний член правління НУМО!

Чи знали ви, що назарі існує більше 300 молодіжних центрів по всій Україні? Кожен з них має дві обов'язкові складові: 

🔺Безпечний та зручний простір;

🔺Внутрішню діяльність. Вона є основою для будь-якого центру та задає напрямок руху. 🔝 Як зазначив Олег, “молодіжні центри дають ті знання, які молодь не може отримати в університеті чи школі”. 

Поговорили також про особливості роботи у молодіжних центрах та їхні основні завдання. «На жаль, поки що немає розуміння серед людей щодо доцільності витрачати свій час на громадські чи соціальні проєкти. І ми хочемо це змінити!» - ділиться Олег Слабоспицький. Основна мета молодіжних центрів України - підвищити молодіжну участь у процесі прийняття суспільно-важливих рішень.

Велику увагу на модулі спікер приділив роботі Асоціації. “Усе починалося ще у 2016 році, коли команда тільки проводила практики та освітні візити у молодіжних центрах. Зараз наша спільнота об'єднує 160 центрів та 100 підліткових клубів по всій Україні!”

У молодіжних центрах зароджуються майбутні лідери нашої країни. 🚀 Це не тільки простори до спільної роботи та проведення дозвілля, але й крутий соціальний ліфт для молоді!

Підписуйтеся на сторінки АМЦУ у соц мережах! На вас чекає ще багато цікавого! 💥


 

Хочеш приєднатися або допомогти?