Молодіжний коворкінг центр РavuTyna

Семирко Ірина
Спеціаліст І категорії Відділу культури молоді та спорту
+380967887770
kovorkinh100@gmail.com
вулиця Галицька 42-Д, село Великі Гаї, Тернопільський район, Тернопільська область, 47722

Загальна
інформація

Молодіжний коворкінг центр PavuTyna знаходиться у центрі села Великі Гаї перед школою, 50 метрів назад від зупинки. На даний час працює у форматі коворкінгу, також надає послуги навчання ІТ технологій та англійської мови. У приміщенні центру є комп'ютерне обладнання, плотер, принтер для друку банерів. Приміщення має 3 кімнати і тренінгову залу, є дитяча ігрова кімната для молодих мамочок з дітками, є кухня, 2 санвузли та душова кабіна. Є доступ до Wi-Fi. Простір вільний від алкоголю та тютюну. Ми організовуємо івенти з неформальної освіти. Приміщення можна використовувати для відпочинку, розваг, інтелектуальних ігор, а також для додаткової освіти.
Кінофести; Клуби англійської мови; Клуби фінансової грамотності; Медіаграмотність; Майстер - класи різної тематики, навчання по ІТ технологіях, святкування Днів народжень, підготовка першокласників до школи, розвиткові заняття для дітей з особливими потребами.
 

Наше бачення

Візія - наш МЦ дає можливість саморозвитку молоді громади, тут кожен може запропонувати свою ідею та з командою однодумців втілити її в життя!

Наша мета

Місія Молодіжного коворкінг центру PavuTyna - надати можливість молоді розвиватись як підприємці, надаючи послуги тренерів по ІТ технологіям, для проведення майстер - класів, а також вдосконалюватися, саморозвиватися та проводити час разом.

Принципи роботи

Довіра, Взаємодопомога, Здоровий спосіб життя, Культурний розвиток, Підприємливість, Відкритість, Командність.

Хочеш приєднатися або допомогти?