Молодіжний простір “Другий поверх”

Мережа молодіжних центрів успішно розширюється, збагачується свіжими ідеями та об’єднує навколо себе ще більше талановитої й активної молоді! Нещодавно ми розповідали про створення нових просторів на Львівщині, а сьогодні поговоримо про новий молодіжний центр Кіровоградщини — Молодіжний простір “Другий поверх”.

Молодіжний простір “Другий поверх” — це молодіжний центр у невеликому місті Олександрія. Попри нещодавній початок роботи, він вражає високим рівнем проведення сучасних та унікальних для громади заходів. Активна молодь отримує нові знання на тренінгах з критичного мислення й ненасильницького спілкування та вечорах філософії. Також нещодавно пройшов квіз, на якому учасники показали свою ерудицію та знання історії рідного міста.

Простір приділяє велику увагу розвитку творчих здібностей. Наприклад, відбулися фестиваль графіті й стріт-арту та фотоконкурс “Молодь творить добро”. Крім цього, Олександрійська молодь змістовно проводить дозвілля: займається екологічним активізмом, влаштовує вечори аніме та мафії. А в рамках заходів “Теплий вечір” розмовляє за кавою, грає в настільні ігри, та вивчає іноземні мови.

Молодіжний простір “Другий поверх” своїм прикладом показує, що немає нічого неможливого, і навіть у невеликій громаді та за короткий період часу, можна створити сучасний й ефективний простір та розвивати молодь, громаду та Україну. Підписуйтеся на АМЦУ та будьте в курсі молодіжної роботи в Україні!

Хочеш приєднатися або допомогти?