Молодіжний центр ArtProstir

Розкривати потенціал молоді необхідно не лише у великих містах, а й у невеликих громадах — це сформує середовище талановитої й активної молоді, здатне розвивати себе та світ навколо! Це вдалося зробити Молодіжному центру ArtProstir, про який сьогодні розповімо. 🔥

ArtProstir - це прогресивний та сучасний молодіжний центр в містечку Золотоноша Черкаської області, який спрямовує свої сили на розвиток творчих здібностей, громадянську освіту та підтримку талановитої молоді.

Центр вражає своєю активністю та продуктивністю. На його базі діє велика кількість цікавих проєктів, серед яких:

"Студія МКЖ” - студія для звукозапису та підготовки відеоматеріалів, тематичних подкастів та музики. На цій базі вдалось створити кілька музичних гуртів, а одному із них — гурту Collapse навіть записати свій перший альбом.

“Психічне здоров’я у Золотоніській громаді” - зустрічі зі психологом, на останніх з яких молодь розглядає теми прийняття себе, самооцінки, стосунків, сексуальної освіти та відносин з батьками.

“Молодіжна громадська школа: Розбудова активної молоді” - курс тренінгів з питань громадянської відповідальності, лідерства, прав людини, журналістської адвокації та проблем громади.

Створення кемпінгового наметового містечка поблизу Золотоноші для проведення таборів з відновлення та ментального здоров'я для молоді.

Молодіжний соціальний театр та уроки акторської майстерності — за участі професійних акторів молодь долучається до підготовки благодійних вистав.

Окрім цього, центр практичного кожного тижня організовує уроки гітари, англійський розмовний клуб, та заняття з історії України.

Молодіжний центр ArtProstir своїм прикладом показує, що організувати дозвілля молоді можна не лише цікаво, а й корисно, а молодіжна робота, не зважаючи на обмежені можливості невеликої громади, повинна розкривати талант та допомогти молодій людині самовиражатись, знайти не лише свої інтереси, а й самого себе.

Хочеш приєднатися або допомогти?