Молодіжний центр Дніпра

Нініашвілі Ірма
керівник центру
+380637031863
ycdnipra@gmail.com
Набережна Перемоги 5

Загальна
інформація

 

Молодіжний центр Дніпра знаходиться в будівлі Палацу «Дітей та юнацтва»,з окремих входом. На данни момент простір працює 5 днів на тиждень з 10 до 19. Але, також відкриває свої двері за необхідністю у вихідні дня та продовжую часи роботи. Площа центру 2000кв.м.має кухню та ще п’ять приміщень для користування. Кожна кімната оснащена технікою та мебелю, також на теріторії всього центру є WIFI. Простір вільний від алкоголю, в МЦД всі заходи проходять тільки на безкоштовній основі. Завжди можна пригоститись чаєм та кавою.


У Молодіжному центрі Дніпра проходять дуже багато різних заходів. Такі як: кіновочори, ніч кіно, мафія, різноматнітні ністільні ігри, творчі вечори, вечірнки, семінари, тренінги ,квести , реалізація проєктів молоді на базі МЦД, допомога і розробці проєктів.

Наше бачення

 

Молодіжний центр Дніпра створений молоддю для молоді в рамках проекту «Бюджет участі». Це вільний простір для молодих, активних та цілеспрямованих людей. Офіційний запуск в роботу відбувся– 19 вересня 2018 р. Центр оснащений необхідною технікою та меблями для різноманітних заходів.

Наша мета

Молодіжний Центр Дніпра в майбутньому стане платформу для мережі молодіжних просторів Дніпра та по всьому регіону. Ми надаємо вам можливість проводити збір команди однодумців та обговорювання робочих питань, прийти поспілкуватися у комфортних умовах, подивитись серіал або фільм на великому екрані, пограти в настільні ігри, попити каву або почитати книгу.

Принципи роботи

Довіра , команда, безкоштовно.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?