Молодіжний центр "Friends"

Шеремета Вікторія
волонтерка
0973743510
molodizhka.dp@gmail.com
Проспект Центральний 3, с.Олександрівка, Широківський район, Дніпропетровська область, 53730
 

Загальна
інформація

Молодіжний центр "Friends" знаходяться на 2 поверсі будинку культури в центрі села Олександрівка, Широківського району, Дніпропетровської області. Простір відкритий для молоді, та всіх бажаючих. У центрі є 2 кімнати, обладнані меблями, є проектор, принтер, зона відпочинку, та настільні ігри для молоді. Простір має свої правила перебування, пропагує здоровий спосіб життя.Біля центру є велике футбольне поле, бібліотека та спортивний майданчик.
Кіновечори, клуб настільних ігор, коворкінг, репетиції, спортивні ігри на стадіоні, зустрічі друзів для класного проведення часу.
 

Наше бачення

Молодіжний центр “Friends” - це середовище для молоді. Провести гарний вечір за настільними іграми у колі друзів? Спілкування, реалізація творчих ідей та здібностей? Відвідування клубів за інтересами? Все це про наш центр. Якщо ти хочеш знайти місце, де тобі буде комфортно, то гайда до нас!! Ми чекаємо саме на тебе.

Наша мета

Місія центру - об'єднати молодь Гречаноподівської громади. Це простір для молоді, для її самореалізації, неформальної освіти, культурного спілкування, для дозвілля і творчості, для формування здорового способу життя, сприяння зайнятості молоді у вільний час

Принципи роботи

Принципи роботи: Командність, Креативність, Культурний розвиток, Для молоді - з молоддю. Спільна робота, відповідальність

Хочеш приєднатися або допомогти?