Молодіжний центр "Гілка" при ГО "Країна вільної громади"


gilkamolodiznijcentr@gmail.com
Тараса Шевченка 30, м. Українськ Селидівська МТГ Покровський район Донецька область 85485

Загальна
інформація

Маленьке місто Українськ там живуть мрійники і мрійниці які мріяли про простір для мешканців громади і крок за кроком ми почали впроваджувати свої мрії. Так з'явився молодіжний центр "Гілка" він розташований в центральній частині міста біля нового спортивного майданчика, який встановлений за програмою Президента. Ми будували цей центр з любов'ю і повну силу він повинен був запрацювати 1 червня цього року. Що ми пропонували, студію звукозапису, фото студію, настільні ігри, показ фільмів, вільний простір де б можна просто було б прийти поспілкуватися, показ спектаклів та вистав, вечерні квартирники. А ще запашну каву, чай та смаколики. Простір вільний від алкоголю та тютюну. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя, тому у нас також є спортивне обладнання, яке можна використовувати на майданчику біля нас..

Наше бачення

1. Навчання: медіа грамотності, цифрової грамотності, фінансової грамотності. навчання за програмою БР "Активний громадянин", вуличні вернісажи, показ фільмів та мультфільмів, свобідний інтернет, фото сушки, шведські гуртки, місцеві заходи день вишиванки, день молоді, день міста, реалізація проектів соціальної дії.

Наша мета

Простір це для розвитку молодих людей, щоб вони могли реалізувати свої мрії і залишитися у місті, щоб місто стало спроможним і не зникло з мапи країни. Ми дуже хочемо щоб наш молодіжний центр став більш сучасним і відповідав міжнародним нормам. Щоб він став осередком для молоді із Селидівської, Новогродівської, Курахівської .

Принципи роботи

Відповідальність, Любов до людей, Командність, Культурний розвиток, Довіра, Розуміння місії центру, Здоровий спосіб життя, Відвертість.

Додаткова інформація

Повномасштабне вторгнення зараз призупинила роботу згідно з нашими планів. Ми відкрили на базі молодіжного центру волонтерській гуманітарний центр "Українська рука допомоги" тепер тим хто потребує допомоги ми завжди раді. З 24 лютого до сьогоднішнього дня ми допомогли більше ніж 4000 родинам отримати допомогу, не тільки продукти, а це ліки, гігієна, допомагаємо евакуюватися. Ми зібрали команду волонтерів. проводимо онлайн заходи.

Хочеш приєднатися або допомогти?