Молодіжний центр громадянської освіти у Києві

У молодіжній роботі важлива співпраця. Адже лише разом можна зробити надзвичайні речі! Наприклад, створити Молодіжний центр громадянської освіти - МЦГО, про який ми сьогодні розкажемо!

Центр відкрили у Києві в 2019 році. До створення МЦГО долучилися 7 найбільших молодіжних організацій, які рік разом працювали над створенням простору. І саме він став однією із причин заснування Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО, до складу якого нині входять 9 організацій, що працюють з молоддю. Адже засновники прагнули спільно розвивати не лише конкретну локацію, але і всю молодіжну політику.

Основними напрямками діяльності МЦГО є заходи для дітей та молоді, тренінги та лекції з громадянської освіти. 📚Також центр став простором, де представники громадських організацій та активна молодь могли проводити свої власні заходи.

З початком повномасштабного вторгнення діяльність центру була зазнала змін. Протягом перших декількох місяців війни МЦГО став волонтерським хабом, а згодом – простором для проведення заходів.

У рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні” МЦГО проводить спільні заходи з найбільшими молодіжними організаціями України, а також організовує заходи з громадянської освіти для учнів шкіл та ЗВО.

“Робота з молоддю завжди була в пріоритеті Молодіжного центру громадянської освіти. Зараз як ніколи важливо давати молоді простір і безпечне та комфортне місце для розвитку власних ініціатив. Адже необхідно дослухатися до молодих людей, сприяти їх розвитку та формуванню власного бачення розвитку простору навколо себе”, - зазначила представниця центру Ярина Радченко.

Молодіжна робота триває у різних куточках України! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Хочеш приєднатися або допомогти?