Молодіжний Центр Журавно

Анна Михайлюк
Директорка МЦ
+380733225299
mc.zhuravno@gmail.com
Україна, 81780, Львівська обл., Стрийський р-н, селище міського типу Журавно, пл.Бандери С., будинок 2

Загальна
інформація

Молодіжний центр знаходиться в центрі смт. Журавно, в приміщення Ратуші на 1 поверсі. Навпроти входу в Молодіжний Центр ви можете побачити парк "Перемога", а зі сторін продуктові та квітковий магазини. Простір займає 72 кв.м., в які чудово розміщуються 3 просторі кімнати, які ми використовуємо для чаювання, проведення настільних ігор та кінопоказів, також влаштовуємо мацстер-класи та курси для молоді. Наш простір працює з 9:00 до 20:00 щодня, тому ми будемо раді бачити вас на наших заходах або можете проводити власні. Щосуботи влаштовуємо кінопокази, тому приводьте друзів на супер м'які пуфи. Також ви можете безкоштовно користуватись нашим Wi-Fi

Настільні ігри, Кінопокази, БУРчики, тренінги та майстер-класи (медіа, дизайн), Школа Волонтерва від УВС, спікінг клуб від ENGin

Наше бачення

Для допомоги молоді знайти власний шлях в цьому житті. Створити для них активне та корисне дозвілля. Залучити всі групи молоді.

Наша мета

Мета молодіжного центру полягає в створенні інклюзивного середовища, спрямованого на розвиток та підтримку молоді, включаючи біженців. Центр прагне забезпечити відкритість, культурну чутливість та інтеграцію, надаючи різноманітні програми, партнерство з громадськістю та освітні ініціативи. Основні завдання включають навчання, психосоціальну підтримку та активне залучення молоді до розвитку громади, забезпечуючи ефективну систему зворотного зв'язку для постійного вдосконалення.

Принципи роботи

1. Відкритість і прийняття. 2. Культурна чутливість. 3. Мовна інклюзивність. 4. Сприяння інтеграції. 5. Різноманітність програм. 6. Партнерство з громадськістю. 7. Тренінг і освіта. 8. Психосоціальна підтримка. 9. Залучення молоді. 10. Система зворотного зв'язку.

Хочеш приєднатися або допомогти?