Молодіжний центр Hub Idei на Харківщині

У роботі з молоддю важливо не лише організовувати заходи. Варто також комунікувати з молодими людьми і чути їх запити. Як це, наприклад, робить молодіжний центр Hub Idei, про який ми і розкажемо!

Молодіжний центр Hub Idei засновано у 2019 році у місті Зміїв Харківської області. Це місце, де молодь може займатися освітою, показати свої таланти і знайти коло для спілкування. Hub Idei обʼєднує дітей та молодь не лише зі Змієва, але й з інших населених пунктів Харківщини.

Команда центру регулярно проводить тренінги, арт-терапію для дітей, кіновечори, майстер-класи, вечори настільних ігор, веломандрівки. Також Hub Idei допомагає нашим захисникам і проводить благодійні музичні вечори як у Змієві, так і виїзні концерти у селах та селищах.

У рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні” у молодіжному центрі відбуваються інтерактивні заняття з фізики та хімії для школярів. На них діти та молодь, під керівництвом викладачів з Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, проводять наукові досліди і можуть покращити свої знання. Також в рамках проєкту Hub Idei проводить веломандрівки з інтерактивними лекціями про історію рідного краю, під час яких учасники можуть на власні очі побачити цікаві місця Змієва та навколишніх населених пунктів.

Крім того, в рамках проєкту команда центру розробила програму неформальної освіти для школярів Зміївської громади, яка втілюється у співпраці з відділом культури, молоді, спорту та туризму Зміївської міської ради, Зміївським ліцеєм №1 та іншими партнерами.

“Ми завжди комунікуємо з молоддю і збираємо їх потреби. Це сприяє не лише ефективній діяльності нашого центру, але й допомагає створити атмосферу довіри і взаєморозуміння. Зараз молодь Зміївщини хоче поглибити свої знання зі шкільних предметів. Адже в часі онлайн-навчання не завжди вдається гарно засвоїти програму. Наші спільні напрацювання лягли в основу програми з неформальної освіти, яка вже впроваджується у місті та районі”, - зазначила представниця центру Наталія Байрачна.

Продовжуємо працювати з молоддю! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Хочеш приєднатися або допомогти?