Молодіжний центр "InTern" на Дніпропетровщині

📍 Молодіжний центр "InTern" із шахтарського містечка Тернівка на Дніпропетровщині з першого дня повномасштабної війни став справжнім гуманітарним штабом для міста та найближчих населених пунктів.

Простір не просто став місце збору допомоги для військовослужбовців та цивільних жителів, а і продовжив заняття з молоддю як робили це в мирний час, трішки інтегрувавши напрямки враховуючи нову реальність.

👉Молодь активно долучається до плетіння маскувальних сіток, яких жителі Тернівки виготовили вже більше 60! 🤩 Проводяться тренінги по домедичній допомозі, також відвідувачі мають змогу відволіктися виготовляючи ляльки-мотанки та обереги для наших воїнів.

➡️В "InTern" кожного дня формуються індивідуальні набори гуманітарної допомоги для біженців та організовується доставка спорядження, харчування, медикаментів та всіх необхідних речей по запитам військовослужбовців.

Це історія про те, як невелике містечко об`єднало зусилля, аби докластися до перемоги у цій війні. 🤝 Пліч-о-пліч стали українські господині, школярі, студенти, шахтарі та люди похилого віку, адже немає зараз такого заняття, що не приблизило б перемогу над ворожими силами. 💙💛

Хочеш приєднатися або допомогти?