Молодіжний центр "InTern" з міста Тернівка

Працювати з молоддю у невеликих містечках буває непросто. Особливо, коли населений пункт знаходиться близько до лінії зіткнення і регулярно перебуває під ворожими обстрілами. Але є молодіжні центри, які не бояться таких викликів і працюють з молоддю за будь-яких умов. Наприклад, Молодіжний центр "InTern" з міста Тернівка, що на Дніпропетровщині.

Центр проводить різні заходи для дітей та молоді: тренінги, спортивні ігри, артстудія, кіноперегляди, вечори настільних ігор. Також проводять онлайн-тренінги, адже долучаються до заходів не лише люди, що живуть наразі у Тернівці.

Також InTern регулярно допомагає нашим захисникам. У центрі регулярно плетуть маскувальні сітки, проводять збори для військових. А саме приміщення центру стало своєрідним хабом, куди мешканці Тернівки можуть принести необхідні речі.

У рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні” InTern теж охопив одразу декілька напрямків. Щотижня проходять курси з англійської мови, під час яких молодь може покращити свій словниковий запас, вдосконалити рівень володіння мовою і підготуватися до складання НМТ. Також регулярними є заняття з 3D моделювання, завдяки яким молоді люди більше дізнаються про компʼютерні технології та самі можуть створювати моделі.

Також команда InTern проводить заходи з профорієнтації для молоді у віці від 14 років, тренінги про психологічне насильство “(Не) дрібниці у стосунках”.

“InTern працює з молоддю попри всі обставини. Адже ми розуміємо те, наскільки зараз важливо дати молодим людям змогу прийти у безпечне середовище, зустрітися з друзями, дізнатися щось цікаве або просто пограти в ігри. Також команда нашого центру розуміє важливість саме освітньої складової в роботі. Адже зараз молодь, переважно, навчається в онлайні, що впливає на якість знань. Тому ми допомагаємо молодим людям отримати знання, покращити вже наявні вміння і навички, ставати краще за будь-яких умов”, - зазначила директорка центру Анжелла Тутова.

Робота з молоддю триває по всій країні! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Хочеш приєднатися або допомогти?